Wybierz branżę i znajdź firmę odpowiadającą Twoim potrzebom.
szukana fraza 
 
 
Strona 1 z 5 

Salon fryzjerski - biznes plan

Zobacz artykuły na temat:zakładanie działalności

Prezentujemy przykładowy biznes plan dla nowego salonu fryzjerskiego.

Salon fryzjerski - biznes plan
Salon fryzjerski - biznes plan

1. Streszczenie

Charakter przedsięwzięcia

Celem przedsięwzięcia jest otwarcie salonu fryzjerskiego, któremu towarzyszyłyby elementy nowatorskie. Firma będzie jednoosobowa – właściciel Anna Kowalska. Pomysł na salon powstał przede wszystkim w wyniku zainteresowania i obserwacji otoczenia z których wynika, że na terenie gdzie chciałabym go zrealizować nie ma żadnego salonu fryzjerskiego świadczącego tak szeroki zakres usług.

Główną ofertą salonu byłoby profesjonalne doradztwo w zakresie doboru koloru włosów, odpowiedniej fryzury jak również doboru odpowiednich kosmetyków w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

Obecnie klienci chcący skorzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich muszą dojeżdżać do oddalonej o 30 km Ostródy, otwarcie mojego salonu zaoszczędzi im czas i pieniądze.

Polecamy poradnik: Samochód w firmie – zmiany od 1 kwietnia 2014 r.

Salon rozpocznie działalność 12.12.2009 r.

Źródła finansowania

40% kapitał własny, 30 tys. zł.,

60% - kredyt i dofinansowanie unijne.

2. Opis (charakterystyka) przedsięwzięcia

Rodzaj działalności

Działalność salonu fryzjerskiego „Freezurka” ma charakter usługowy. W ofercie znajdzie się szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich (mycie, strzyżenie, modelowanie, trwała ondulacja itp.) i manicure, w przyszłości zamierzam jeszcze mieć kabinę do solarium.

Oferta salonu została także wzbogacona o takie usługi jak komputerowy dobór fryzury i koloru włosów jak również makijażu. Wszystkie czynności wykonywane będą przez wysoko wykwalifikowany personel.

Liczba komentarzy:
dodano: 2013-10-13 19:45 przez:Pan Morten
Warto zainwestować w oprogramowanie do obsługi salonu fryzjerskiego. Morten.pl to wszechstronny program do obsługi salonu. Można bezpłatnie przetestować przez 14 dni, wystarczy się zarejestrować pod www.morten.pl/Partner/Registration/
dodano: 2013-01-04 01:50 przez:Pozycjoneria.pl
Do tego trzeba doliczyć pozycjonowanie np. przez Pozycjoneria.pl - firmy stosującej dobre praktyki zgodne z zasadami Google i mającej przejrzyste warunki umowy. Pozycjonowanie to najprostszy i najtańszy sposób pozyskania nowego klienta. Dziś nie istnieć w internecie to tak jakby nie mieć firmy
dodano: 2012-12-29 13:39 przez:gość
Bez sensu. Lustra 4 tyś i meble 10 tyś?Remont 40 tyś ?! Przecież to wyrzucanie pieniędzy w błoto...
dodano: 2012-11-28 12:20 przez:zuza
przy takich cenach usług fryzjerskich nie wróżę dobrze salonowi
dodano: 2012-11-27 23:36 przez:Ardeum.pl
Jeśli chodzi o sam plan marketingowy dla salonu fryzjerskiego to polecam stronę: http://ardeum.pl/plan-marketingowy-salonu-fryzjerskiego/
Zamów darmowy newsletter

Niezbędnik »

Składki ZUS przedsiębiorcówBaza urzędów gmin
Kalkulator milioneraLeasing a kredyt

Społeczność

ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM