| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Gospodarstwo agroturystyczne > Gospodarstwo agroturystyczne - reklama

Gospodarstwo agroturystyczne - reklama

Dobra reklama Twojego powstającego gospodarstwa agroturystycznego to warunek dobrego startu w tym biznesie. W dzisiejszych czasach nie pozostaje nic innego jak stworzyć profesjonalnie działającą stronę internetową. Na niej zamieścisz zdjęcia pokoi, łazienek, domu, ogrodu, okolicznych terenów, atrakcji jakie masz do zaproponowania odwiedzającym Cię gościom.

Warto pomyśleć o zamieszczeniu odpowiedniej na stronie informacji ściśle turystycznej. Np. najatrakcyjniejsze zalety regionu, ważne obiekty, miejsca warto obejrzenia, rozkład jazdy pobliskiej komunikacji, mapkę dojazdu własnym samochodem.

Warto przygotować również wizytówki i foldery (ulotki) przydadzą się dla turystów będących przejazdem, chcących Cię polecić znajomym itd.

Pomyśl również czy nie warto należeć do regionalnego stowarzyszenia agroturystycznego, może Ci to pomóc w zdobyciu klientów. Listę działających Stowarzyszeń Agroturystycznych, informacje i oferty znajdziesz np. na stronie: www.wakacje.agro.pl

Pomyśl o zalogowaniu się na stronach turystycznych, które łatwo znaleźć przez wyszukiwarki i które zawierają spisu gospodarstw agroturystycznych, na takiej jednak stronie Twoja oferta musi przedstawiać się szczególnie atrakcyjnie.

Przykład:
www.agroturystyka.ii.pl
www.nawypoczynek.com

Pamiętaj jednak, że kluczowe znaczenie będzie miało jak będziesz zajmować się gośćmi i jak będą się u Ciebie czuli. Jeśli będą zadowoleni z pobytu, wywiozą dobre wspomnienia to prawdopodobnie nie tylko sami do Ciebie wrócą, ale także polecą rodzinie, znajomym. I wszystko wskazuje na to, że to jest właśnie najlepszy sposób pozyskiwania stałych i nowych klientów.

Anna Konarzewska-Żuczek

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Marcin Zarzycki

Doradca podatkowy, prawnik. Wspólnik w Kancelarii Doradztwa Podatkowego LTC AQUILA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi. Wieloletni praktyk z zakresu prawa podatkowego. Doradzał przy licznych transakcjach gospodarczych, przeprowadzał i nadzorował badania due diligence prawne i podatkowe, przeprowadzał procesy optymalizacyjne i restrukturyzacyjne. Zarządzał projektami w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych oraz przygotowywania analiz porównawczych, polityk cen transferowych i dokumentacji grupowych (master file). Specjalizuje się w prawie podatkowym podatku dochodowego od osób prawnych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących cen transferowych, podatku u źródła, optymalizacji podatkowej, fuzji i przejęć oraz w zakresie podatku od towarów i usług. Doświadczony wykładowca, prelegent na studiach podyplomowych oraz na ponad 500 szkoleniach (ponad 3000 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, cen transferowych, podatku VAT, procedury podatkowej, podatku u źródła oraz fuzji i przejęć.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK