| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Gold Finance


Gold Finance proponuje unikalny system współpracy dla osób oraz firm zainteresowanych podjęciem współpracy na zasadach punktów partnerskich pod renomowaną marką Gold Finance.

Gold Finance Sp z o.o.
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
tel. (22) 208 20 82
kom. (+48) 502 022 028
fax. (22) 208 20 83

Zarabiaj z najlepszymi!

Franczyza Gold Finance należy do branży związanej z bankowością i finansami.

Program Partnerski Gold Finance

Gold Finance jest firmą doradczą pomagającą klientom wybrać najlepsze rozwiązania finansowe do realizacji swoich marzeń. Zapewniamy klientom możliwość przemyślanego i świadomego podejmowania trafnych decyzji finansowych. Firmę tworzą ludzie, którzy budowali swoje wieloletnie doświadczenie w bankach oraz instytucjach finansowych uwieńczone wieloma wyróżnieniami.

Dzięki współpracy z doradcą Gold Finance klienci stają się coraz bardziej świadomym konsumentem rynku finansowego, otrzymując jednocześnie poczucie prestiżu oraz przynależności do elitarnej grupy klientów Gold Finance. Kapitał Gold Finance jest w 100 proc. pochodzenia polskiego. Współpracujemy z 20 bankami, 10 firmami leasingowymi oraz ponad 60 instytucjami zajmującymi się inwestycjami kapitału.

Cenimy czas klientów, dlatego spotkania z doradcą odbywają się w biurze Gold Finance lub w dowolnie wskazanym miejscu.

Eksperci Gold Finance codziennie wypowiadają się w ważnych tematach gospodarczych w prasie, internecie, radio i telewizji, co stale kształtuje wizerunek firmy jako eksperta w dziedzinie finansów osobistych.

Firma Gold Finance należy do Związku Firm Doradztwa Finansowego zarejestrowanego w 2008 roku. ZFDF zostało stworzone przez 10 największych firm doradztwa finansowego w Polsce, które łącznie realizują 80 proc. sprzedaży produktów finansowych.

Doradca finansowy Gold Finance jest oficjalnie członkiem MDRT (Million Dollar Round Table) - elitarnej organizacji zrzeszającej 1 proc. najlepszych doradców finansowych na świecie.

Gold Finance świadczy usługi z zakresu finansów. Doradcy finansowi posiadają w ofercie produkty instytucji finansowych oraz banków. Doradcy finansowi Gold Finance świadczą dostosowane do potrzeb klientów i atrakcyjne cenowo, zintegrowane usługi doradcze.

Struktura sieci partnerskiej

Sieć partnerska Gold Finance jest budowana we wszystkich miastach Polski powyżej 50 tys. mieszkańców.

Profil partnera

Potencjalny partner Gold Finance, to osoba, która już zebrała doświadczenia w branży. Gold Finance oczekuje, że będzie to minimum 2-letnie doświadczenie w działalności związanej z pośrednictwem w udzielaniu kredytów, pośrednictwem finansowym lub ubezpieczeniowym.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Marta Kosińska

ekspert rynku nieruchomości

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK