Wybierz branżę i znajdź firmę odpowiadającą Twoim potrzebom.
szukana fraza 
 
 

Jak założyć firmę remontowo-budowlaną? - krok po kroku

Jeżeli decydujesz się na rozpoczęcie własnej działalności w branży remontowo-budowlanej, czeka Cię nie tylko założenie firmy, ale również, w krótszej lub dłuższej perspektywie, zatrudnienie pracowników. Jakich formalności będziesz musiał dopełnić? Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę? Ekspert, krok po kroku, podpowiada co zrobić.

Jak, krok po kroku, założyć firmę budowlaną?
Jak, krok po kroku, założyć firmę budowlaną?

Liczba komentarzy:
dodano: 2012-10-01 19:01 przez:wiolin
Mam podobne zdanie co przedmówca, że w przypadku firmy budowlanej niestety jest dość spora konkurencja, więc dlatego warto zadbać o to, żeby jakoś się wybić i nie zginąć wśród innych. Moim zdaniem najlepiej jest się promować w Internecie, bo jak kogoś nie ma w sieci to znaczy, że nie istnieje i nie ma go wcale. W takiej promocji może pomóc Advanced Art. Założy stronę jeśli będzie trzeba wypozycjonuje, no i promocję w sieci.
dodano: 2012-08-08 16:58 przez:kapone
Firmy budowlane padają, ale moim zdaniem brakuje im odpowiedniej promocji. Nie sięgają po najbardziej banalne metody. Ile trwa założenie profilu na http://archiweb.pl/ ? Kilka minut? A przecież w ten sposób można zdobyć wielu klientów. I to jest właśnie największy problem - ludzie nie wykorzystują wszystkich metod poszukiwania klientów!
dodano: 2012-04-03 14:53 przez:anek
autoreklama?
dodano: 2012-01-05 10:19 przez:Michał
niestety zakładanie firmy buodwlanej jest ryzykowne, interes bardzo dochodowy, ale niestety jest duża konkurencja więc potrzebny jest dobry start. Umiejętności swoją drogą zdolności i fachowe wykonywanie pracy, ale też potrzebny jest dobry sprzęt. Co do sprzętu to wiem, że siloco udostępnia sprzęt buodowlany. Na początek to jest ważne.
Zamów darmowy newsletter

Niezbędnik »

Składki ZUS przedsiębiorcówBaza urzędów gmin
Kalkulator milioneraLeasing a kredyt

Społeczność

ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM