| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama

Aktualności

BCC przeciwko tendencyjnemu przedstawianiu predsiębiorców

Aktualizacja: 12.10.2004

Pracodawcy z Business Centre Club potępili wczoraj wszelkie przypadki zawinionego niewypłacania pracownikom należnych wynagrodzeń. Protestują jednak przeciwko tendencyjnemu przedstawianiu przez rząd wizerunku niepłacącego pracodawcy. Ich zdaniem złe postrzeganie przedsiębiorców przez społeczeństwo ma ułatwić podwyższenie składek na ZUS. »

Boom inwestycyjny w Polsce?

Aktualizacja: 12.10.2004

Międzynarodowy Instytut Finansów (IIF) poinformował w Waszyngtonie, że w 2004 roku w Polsce inwestycje wzrosną o 30 procent w porównaniu z rokiem ubiegłym, co oznacza że powinniśmy rok bieżący zamknąć kwotą inwestycji dokonanych i deklarowanych w wysokości prawie 8 mld dolarów. »

Wrześniowy ranking funduszy inwestycyjnych

Aktualizacja: 12.10.2004

Wrzesień był kolejnym miesiącem dobrej koniunktury dla polskich funduszy inwestycyjnych. Najwięcej zarobiły fundusze akcyjne i stabilnego wzrostu. »

Karty płatnicze - minął czas podpisywania umów na wydane karty

Aktualizacja: 12.10.2004

Jeśli do wczoraj nie podpisaliśmy z bankiem umowy o prowadzenie kart płatniczych, od dziś nasze karty mogą być zablokowane. »

Komisja sejmowa o p.d.o.f.

Aktualizacja: 11.10.2004

Pozyskanie funduszy z UE. Program doradczy

Aktualizacja: 12.10.2004

Euro Info Centre (EIC) - organizacja zajmująca się wspieraniem małych i średnich przedsiębiorstw przy Komisji Wspólnot Europejskich -  wspólnie z Kredyt Bank  oraz Wartą  wprowadza program doradczo-edukacyjny, który ma pomóc firmom z sektora MSP w pozyskiwaniu środków z funduszy Unii Europejskiej. »

UE chce ujawnienia zarobków kierownictwa spółek

Aktualizacja: 11.10.2004

Komisja Europejska wezwała firmy działające w UE do pełnego ujawniania zarobków członków kierownictwa spółek. Chce także wzmocnić pozycję niezależnych członków rad w spółkach po serii ostatnich skandali finansowych w Europie i Ameryce. »

Dowody osobiste za darmo

Aktualizacja: 08.10.2004

Sejm odrzucił offset

Aktualizacja: 08.10.2004

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Grupa LEX&TAX

Adwokaci i biuro podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »