| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Aktualności

Agora podwyższyła prognozę wzrostu outdooru

Aktualizacja: 12.05.2005

Agora podwyższyła prognozę wzrostu rynku reklamy zewnętrznej w 2005 roku do ponad 12 proc. z zakładanych wcześniej ponad 7 proc. Firma nie wyklucza podwyższenia prognozy całego rynku reklamy po II kwartale - poinformowała spółka. »

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym

Aktualizacja: 12.05.2005

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR: »

Złoty mocniejszy za sprawą zagranicy

Aktualizacja: 12.05.2005

Agresywne zakupy przez inwestorów zagranicznych spowodowały wzrost wartości złotego na czwartkowym otwarciu. »

Obecny poziom stóp gwarantuje realizację celu RPP

Aktualizacja: 12.05.2005

Obecny poziom stóp procentowych gwarantuje realizację celu inflacyjnego na poziomie zbliżonym do 2,5 proc. Majowa projekcja inflacyjna pokaże, że w ciągu najbliższych dwóch lat możliwa jest inflacja bliska 2,5 procent - uważa Dariusz Filar z Rady Polityki Pieniężnej. »

Przedsiębiorcy czują niedosyt

Aktualizacja: 12.05.2005

Ze wsparcia Unii Europejskiej korzysta jedynie co dziesiąte składające wniosek przedsiębiorstwo - zdecydowana większość wniosków odrzucana jest z powodów niespełniania wymogów formalnych. »

"Financial Times": Dyrektywa o czasie pracy początkiem batalii ideologicznej

Aktualizacja: 12.05.2005

Debata nad dyrektywą o dopuszczalnym tygodniowym czasie pracy, którą stworzono, aby chronić zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, przerodziła się w batalię pomiędzy socjalną a liberalną wizją Europy - podsumowuje przyjęcie w środę przez Parlament Europejski nowych przepisów o maksymalnym wymiarze pracy czwartkowy "Financial Times". »

ZUS nie przekaże środków do OFE

Aktualizacja: 12.05.2005

ZUS, z powodu comiesięcznej przerwy technologicznej, nie przekaże w tym tygodniu środków do Otwartych Funduszy Emerytalnych. »

Urzędy edukują młodzież

Aktualizacja: 12.05.2005

W roku szkolnym 2003/2004 urzędy skarbowe województwa pomorskiego przeprowadziły wśród uczniów klas 6 szkół podstawowych pilotażowy program akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów „Skąd mamy na te wydatki? - Wszyscy płacimy podatki”. »

Czas pracy w Unii Europejskiej

Aktualizacja: 12.05.2005

Młodzież kupuje nową odzież

Aktualizacja: 11.05.2005

Młodzież coraz częściej kupuje nową odzież, jednak tylko 27 proc. zaopatruje się w ubrania w sieciowych sklepach odzieżowych - wynika z sondażu GfK Polonia. »

Złoty do końca dnia może być słabszy

Aktualizacja: 11.05.2005

Po przedpołudniowym wzmocnieniu złotego polska waluta jeszcze w środę może powrócić do średnioterminowego trendu spadkowego. »

5 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie

Aktualizacja: 11.05.2005

Pięć milionów Polaków żyje w skrajnym ubóstwie; aż sześć polskich województw lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, świętokrzyskie i opolskie - znalazło się wśród dziesięciu najbiedniejszych regionów Unii Europejskiej - przypomniała w środę Federacja Polskich Banków Żywności. »

Deficyt sektora finansów publicznych 5,9 proc. PKB

Aktualizacja: 11.05.2005

Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową prognozuje, że deficyt sektora finansów publicznych w relacji do PKB w 2005 roku wyniesie 5,9 proc. - podali w środę eksperci Instytutu. »

Deficyt general government zbliżony do 3,0 proc. PKB

Aktualizacja: 11.05.2005

Ministerstwo Finansów w założeniach do projektu przyszłorocznego budżetu zamierza przyjąć szacunek deficytu general government zbliżonego do 3,0 proc. PKB wobec 3,6 proc. PKB w 2005 roku i 4,6 proc. PKB w 2004 r. - poinformował minister Mirosław Gronicki. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o.

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o. – spółka zależna Kancelarii Prawnej Skarbiec R. Nogacki Sp.K. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu szeroko rozumianego wywiadu i kontrwywiadu biznesowego skierowanych głównie do średnich i dużych firm.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK