| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Aktualności

Lufthansa zapowiada rozwój połączeń z Polski

Aktualizacja: 16.05.2005

Lufthansa planuje, że do 2008 roku zaoferuje loty z około ośmiu lotnisk w Polsce. Obecnie Lufthansa sprawdza możliwości poszerzenia oferty lotów z Łodzi i Bydgoszczy - poinformował przewoźnik w komunikacie. »

Prawo telekomunikacyjne. informacje o abonentach tp

Aktualizacja: 16.05.2005

Osoby dzwoniące na informację telefoniczną Telekomunikacji Polskiej S.A. nie mogą otrzymać poszukiwanego numeru telefonu, w sytuacji gdy nie są w stanie podać pełnego adresu abonenta. »

GUS: rosną ceny ziemi

Aktualizacja: 16.05.2005

Bardzo szybko rosną ceny ziemi. W ubiegłym roku grunty orne w transakcjach między rolnikami podrożały średnio o 18,3 proc., a ich hektar kosztował średnio 6810 zł - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. »

Istnieje przestrzeń do obniżek stóp procentowych

Aktualizacja: 13.05.2005

Utrzymujący się wysoki dysparytet stóp procentowych pomiędzy Polską a krajami UE oraz prognozy inflacji zbliżonej do celu RPP przynajmniej do końca 2006 roku sprawiają, że RPP ma przestrzeń do małych obniżek stóp po maju 2005 roku - uważa Stanisław Nieckarz z Rady Polityki Pieniężnej. »

Możliwa niewielka obniżka stóp procentowych

Aktualizacja: 13.05.2005

Członek RPP Mirosław Pietrewicz spodziewa się, że inflacja w kwietniu spadła do około 3 proc. i w skali całego roku wyniesie 1,5 proc., a sytuacja w sferze realnej i monetarnej pozwoli na niewielką obniżkę stóp procentowych w maju. »

Bankowcy podwyższyli prognozę inflacji

Aktualizacja: 13.05.2005

Przedstawiciele banków ankietowani przez Pentor i Związek Banków Polskich przewidują, że inflacja w grudniu 2005 roku wyniesie 3,15 proc., podczas gdy miesiąc wcześniej prognozowali 3,0 proc. »

Złoty odzyskuje powoli siłę, sytuacja uzależniona od dolara

Aktualizacja: 13.05.2005

Ustabilizowanie kursu dolara spowodowało, że złoty lekko zyskał na wartości. Rynek długu w piątek zamarł w oczekiwaniu na przyszłotygodniowe dane makro. »

Centertel złożył wniosek na GSM 1800

Aktualizacja: 13.05.2005

Operator sieci Idea - Centertel, złożył wniosek o rezerwację wolnych częstotliwości GSM 1800. Operator sieci Plus - Polkomtel złoży taki wniosek wkrótce. »

Popyt na bony w poniedziałek blisko 3 mld zł

Aktualizacja: 13.05.2005

Relatywnie niska oferta bonów na poniedziałkowy przetarg, rzędu 600 mln zł, oraz fakt, iż będzie to pierwsza aukcja tych papierów w tym miesiącu, sprawi, że popyt może być relatywnie duży, bliski 3 mld zł. »

Nie będzie II etapu prywatyzacji Lotosu w III kw.

Aktualizacja: 13.05.2005

Minister Skarbu Państwa nie widzi możliwości rozpoczęcia drugiego etapu prywatyzacji Grupy Lotos w III kwartale tego roku - poinformował minister skarbu Jacek Socha. »

Polkomtel chce unieważnienia przetargu na UMTS

Aktualizacja: 13.05.2005

Polkomtel SA zgodnie za zapowiedziami skierował do Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty (URTiP) wniosek o unieważnienie przetargu na rezerwację częstotliwości UMTS w związku z odrzuceniem jego oferty z powodu błędów formalnych. »

Operatorzy złożyli wnioski na wolne częstotliwości GSM

Aktualizacja: 13.05.2005

Operator sieci Plus - Polkomtel oraz operator sieci Idea - Centertel, złożyli wnioski o rezerwację wolnych częstotliwości GSM 1800. »

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym

Aktualizacja: 13.05.2005

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR: »

"FT": Przybysze z Europy Wschodniej wypełniają lukę

Aktualizacja: 13.05.2005

Przybysze z Europy Wschodniej wypełniają lukę na brytyjskim rynku pracy - pisze w piątek "Financial Times". »

Złoty dalej traci za sprawą silnego dolara

Aktualizacja: 13.05.2005

Złoty w piątek rano nadal tracił na wartości, a to za sprawą drożejącego dolara. Rynek obecnie koncentruje się na notowaniach dwóch głównych walut światowych, od których zależeć będą dalsze kursy złotego. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny partner dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Firma istnieje na polskim rynku od 1995 r.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK