| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama

Aktualności

Wpływy z prywatyzacji wyniosły 8,87 proc. planu

Aktualizacja: 05.05.2005

Wpływy z prywatyzacji wyniosły - według stanu na 2 maja - 502,84 mln zł, co stanowi 8,87 proc. planu na cały rok - poinformowało Ministerstwo Skarbu Państwa. »

ZUS przekaże składki do OFE

Aktualizacja: 05.05.2005

ZUS przekaże w czwartek do otwartych funduszy emerytalnych (OFE) 119,5 mln zł - poinformowało biuro prasowe ZUS. »

Polska nie będzie w stanie wypełnić norm UE

Aktualizacja: 05.05.2005

Polska nie będzie w stanie wypełnić unijnych norm w zakresie odzysku i recyklingu sprzętu elektronicznego. »

Firmom lepiej w Unii Europejskiej

Aktualizacja: 05.05.2005

Autorzy tezy, iż przystąpienie Polski do Unii Europejskiej dobrze wpłynie na polską gospodarkę, nie muszą się nawet zbytnio wysilać przy gromadzeniu argumentów tezę tę potwierdzających. »

Jak wygrać zmiany w biznesie

Aktualizacja: 05.05.2005

Coraz częściej sytuacje zawodowe zmuszają nas do odpowiedzi na pytania: Jak odnaleźć się w obliczu skomplikowanych zmian? Jak zarządzać własną karierą, własnymi słabościami? Wreszcie, jak postępować ze współpracownikami w kryzysowych momentach dla firmy? »

Sposób na znikający majątek

Aktualizacja: 05.05.2005

Często wszczęcie działań zmierzających do odzyskania należności poprzez wysyłanie monitów jest niewystarczające. Dłużnik ukrywa majątek albo wyzbywa się go. Jak temu zaradzić? »

Zyskają odbiorcy odpadów niebezpiecznych

Aktualizacja: 04.05.2005

Już niedługo sprzedawcy, którzy prowadzą działalność w zakresie zbierania odpadów niebezpiecznych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, nie będą musieli uiszczać opłaty skarbowej od pozwolenia na wykonywanie tej działalności. »

Złoty zyskuje, rentowność obligacji spada

Aktualizacja: 04.05.2005

W trakcie środowych notowań złoty umocnił się zarówno wobec euro, jak i dolara, a umocnienie złotego było jednym z czynników wpływających na spadek rentowności papierów skarbowych. »

230 mln dol. dla sojuszników, w tym Polski

Aktualizacja: 04.05.2005

Negocjatorzy amerykańskiego Senatu i Izby Reprezentantów uzgodnili dodatkowy preliminarz budżetowy na operacje w Iraku i Afganistanie w wysokości 82 miliardów dolarów. »

Inwazja polskich glazurników

Aktualizacja: 04.05.2005

Niemiecki dziennik "Berliner Zeitung" napisał w środę, że Berlin jest celem inwazji polskich rzemieślników, szczególnie z branży glazurniczej. »

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym

Aktualizacja: 04.05.2005

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR: »

Złoty silniejszy

Aktualizacja: 04.05.2005

Złoty umocnił się na środowym otwarciu w przeddzień sejmowego głosowania nad wnioskiem o skrócenie kadencji Sejmu. Natomiast inwestorzy na rynku długu czekają na wyniki aukcji nowej serii obligacji dwuletnich OK0807. »

Droższa benzyna Orlenu

Aktualizacja: 04.05.2005

PKN Orlen podniósł we wtorek, 3 maja, hurtowe ceny benzyny o 21 zł na 1 tys. litrów. Ceny oleju napędowego nie uległy zmianie - poinformowała spółka w komunikacie. »

Grupa Lotos podwyższa ceny

Aktualizacja: 04.05.2005

Grupa Lotos podwyższyła od wtorku hurtową cenę benzyny o 20 zł, a oleju napędowego o 15 zł na tysiąc litrów -poinformowało biuro prasowe spółki. »

Lepiej zapobiegać ryzyku

Aktualizacja: 04.05.2005

W Polsce blisko 10 proc. wpływów budżetowych z podatków to efekt przeprowadzonych kontroli. Tymczasem przedsiębiorcy nie przywiązują jeszcze zbyt dużego znaczenia do zarządzania ryzykiem podatkowym. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

ratalnie.com

Ratalnie.com to marka należąca do Lloyd Financial. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na łatwo dostępne pożyczki gotówkowe opierające się na polskim kapitale.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »