| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Aktualności

MSP podało wpływy z prywatyzacji

Aktualizacja: 28.06.2005

Wpływy z prywatyzacji, według stanu na 24 czerwca 2005 roku, wyniosły 889,65 mln zł brutto, co stanowi 15,7 proc. rocznego planu - poinformowało w komunikacie Ministerstwo Skarbu Państwa. »

PiS i PSL za odwołaniem ministra Gronickiego

Aktualizacja: 28.06.2005

Przedstawiciele klubów PSL i PiS, które złożyły jeden z wniosków o wotum nieufności wobec ministra finansów Mirosława Gronickiego, oświadczyli podczas wtorkowej debaty w Sejmie, że ich kluby będą głosować za jego odwołaniem. »

MF nie przewiduje napięć w tegorocznym budżecie

Aktualizacja: 28.06.2005

Minister finansów Mirosław Gronicki poinformował we wtorek w Sejmie, że nie przewiduje napięć w wykonaniu tegorocznego budżetu państwa. »

PO będzie za odwołaniem Gronickiego

Aktualizacja: 28.06.2005

Platforma Obywatelska będzie głosowała za wotum nieufności wobec ministra finansów Mirosława Gronickiego - poinformował podczas wtorkowej debaty na wnioskami o odwołanie ministra poseł PO Zbigniew Chlebowski. »

SLD przeciwko odwołaniu Gronickiego

Aktualizacja: 28.06.2005

Klub SLD nie poprze wniosków o wotum nieufności wobec ministra finansów Mirosława Gronickiego - powiedziała Anita Błochowiak (SLD) podczas wtorkowej debaty sejmowej nad odwołaniem ministra. Sejm rozpatruje dwa wnioski o odwołanie szefa resortu finansów: jeden posłów PiS i PSL, i drugi, sygnowany przez LPR, Samoobronę i koła prawicowe. »

Polska pożyczy na rynku kapitałowym 109 mld zł

Aktualizacja: 28.06.2005

Premier Marek Belka poinformował we wtorek w Sejmie, że Polska w 2006 roku będzie musiała pożyczyć 109 mld zł na rynku kapitałowym, wobec 130 mld zł w 2005 roku i 143 mld zł w 2004 r. »

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym

Aktualizacja: 28.06.2005

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR: »

Złoty i obligacje słabsze na wtorkowym otwarciu

Aktualizacja: 28.06.2005

Złoty i obligacje w obliczu niepewności związanej z głosowaniem nad wotum nieufności dla ministra finansów Mirosława Gronickiego oraz środową decyzją RPP, tracą na wartości. »

Masłowska: Gronicki prowadzi krótkowzroczną politykę

Aktualizacja: 28.06.2005

Sejm rozpoczął we wtorek rano rozpatrywanie wniosków o odwołanie ministra finansów Mirosława Gronickiego. »

Sejm zajmie się wotum nieufności dla Gronickiego

Aktualizacja: 28.06.2005

Sejm, który we wtorek rano wznowił przerwane przed dwoma tygodniami obrady, zajmie się wnioskiem o wotum nieufności dla ministra finansów Mirosława Gronickiego. Głosowanie - po południu. »

Rozsądne zakupy w sieci

Aktualizacja: 28.06.2005

Coraz więcej konsumentów korzysta z zakupów przez internet. Niestety, bardzo słabo znają swoje prawa związane z zawieraniem tego typu umów. Oto informacje, które zainteresowani powinni znaleźć na stronie „wirtualnego” sprzedawcy. »

Rencista biznesmen zapłaci na ZUS

Aktualizacja: 28.06.2005

Renta z tytułu niezdolności do pracy nie będzie przyznawana na dłużej niż pięć lat, a wszyscy renciści uzyskujący wiek emerytalny przejdą na emeryturę - przewiduje projekt ustawy, którym zajmą się posłowie na rozpoczynającym się dzisiaj posiedzeniu Sejmu. »

Posłowie chcą zostawić "kominy"

Aktualizacja: 28.06.2005

Mimo że tzw. ustawa kominowa, według Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, jest niezgodna z prawem unijnym, a jej przepisy zostały zaskarżone przez pracodawców do Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu, posłowie Komisji Skarbu Państwa nie chcą zgodzić się na uchylenie jej regulacji zaproponowane przez rząd. »

Wal-Mart w Polsce?

Aktualizacja: 28.06.2005

Koncern Wal-Mart Stores planuje rozszerzyć działalność międzynarodową o Europę Środkową i Wschodnią - poinformował wczoraj „Financial Times”. »

Widoczny trend osłabienia złotego, spowodowany korektą

Aktualizacja: 27.06.2005

Złoty na początku tygodnia, w związku z korektą, osłabił się o 3 gr wobec euro i 0,2 gr wobec złotego, odpowiednio: do 4,05 i 3,33. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Witold Modzelewski Radca Prawny

Kancelaria prawnopodatkowa w grupie Instytutu Studiów Podatkowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK