| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Aktualności

Drożeje olej napędowy i opałowy z PKN Orlen

Aktualizacja: 30.06.2005

PKN Orlen podnosi od czwartku, 30 czerwca, hurtowe ceny oleju napędowego o 25 zł na tysiąc litrów. Ceny benzyny nie ulegną zmianie - poinformowała spółka w komunikacie. »

ZUS przekaże do OFE 669,95 mln zł

Aktualizacja: 30.06.2005

ZUS przekaże w czwartek do otwartych funduszy emerytalnych (OFE) 669,95 mln zł - poinformowało biuro prasowe ZUS. »

RPP obniżyła stopy procentowe bo inflacja będzie niższa

Aktualizacja: 29.06.2005

Rada Polityki Pieniężnej w środę obniżyła stopy procentowe o 50 pkt bazowych i zmieniła nastawienie na łagodne, bo ocenia, że inflacja może być niższa niż wcześniej oczekiwała. »

Elastyczny czas pracy może pomóc w godzeniu obowiązków

Aktualizacja: 29.06.2005

Zdaniem pracowników, ale też pracodawców elastyczna organizacja czasu pracy mogłaby pomóc zachęcić młode małżeństwa do posiadania dzieci, a jednocześnie być sposobem na to, by młode matki nie wypadały z rynku pracy - wykazały przeprowadzone w Białymstoku pilotażowe badania ankietowe. »

FT nie ma planów zmiany marki TP na Orange

Aktualizacja: 29.06.2005

France Telecom nie ma planów zmiany marki Telekomunikacji Polskiej na Orange, aktualny pozostaje plan wprowadzenia do końca roku marki Orange zamiast Idea - powiedział Artur Tarnowski, dyrektor działu relacji inwestorskich TP SA. »

Rada chwilowo osłabiła złotego

Aktualizacja: 29.06.2005

Złoty na głęboką redukcję stóp o 50 pb zareagował w pierwszej chwili osłabieniem do 4,06 zł za euro i 3,37 zł za dolara, ale potem powrócił do wcześniejszego poziomu. »

RPP obniżyła stopy procentowe

Aktualizacja: 29.06.2005

Rada Polityki Pieniężnej na zakończonym w środę posiedzeniu obniżyła stopy procentowe o 50 pkt bazowych i od czwartku podstawowa stopa NBP będzie wynosiła 5,00 proc. RPP zmieniła nastawienie na łagodne z neutralnego. »

Gazprom znalazł sposób na Ukrainę

Aktualizacja: 29.06.2005

Gazprom znalazł sposób na odzyskanie pieniędzy za 7,8 mld m3 gazu ziemnego, który w 2004 roku przekazał na przechowanie na Ukrainie, ale którego później nie mógł odzyskać. Rosyjski koncern gazowy pozostawił to paliwo na Ukrainie jako zapłatę za tranzyt swojego gazu przez terytorium tego kraju. »

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym

Aktualizacja: 29.06.2005

Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR: »

Na rynkach ograniczone transakcje do czasu decyzji RPP

Aktualizacja: 29.06.2005

Na rynku walutowym i rynku długu inwestorzy oczekują na decyzję Rady Polityki Pieniężnej, co zdaniem dealerów, do momentu jej publikacji powinno ograniczyć ilość zawieranych transakcji. »

Przybyło firm deficytowych

Aktualizacja: 29.06.2005

W ubiegłym roku przedsiębiorstwa wypracowały rekordowe zyski. Dobre wyniki zanotowały także w pierwszym kwartale tego roku. »

Stracą klienci o niskich dochodach

Aktualizacja: 29.06.2005

Wprowadzenie maksymalnych odsetek - jak przewiduje się w ustawie, nad którą obecnie pracuje parlament, ograniczy dostępność kredytów przede wszystkim dla klientów o niskich dochodach. »

KGHM wyda 50 mln zł na wypłatę dodatków

Aktualizacja: 28.06.2005

Zarząd KGHM Polska Miedź SA podjął we wtorek decyzję o wypłaceniu górnikom dodatkowych pieniędzy za pracę w niedzielę i święta, za które pracownicy nie otrzymali przysługujących im dni wolnych. Koncern wyda na to około 50 mln zł - poinformował prezes koncernu Marek Szczerbiak. »

Bilans istnienia europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego

Aktualizacja: 28.06.2005

Po roku od uruchomienia europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego posiada ją już ponad 30 mln obywateli 19 państw Europy. Od stycznia 2006 roku o kartę będą mogli występować także Polacy pragnący bezpłatnie leczyć się w nagłych przypadkach podczas zagranicznych podróży w UE. »

Sukces Gronickiego bez wpływu na rynek

Aktualizacja: 28.06.2005

Rynki finansowe nie zareagowały na oczekiwane odrzucenie przez Sejm wniosków o wotum nieufności dla ministra finansów. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Krystyna Kwapisz

Radca prawny.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK