| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Kongres Business Without Limits w CWK w Jasionce

Kongres Business Without Limits w CWK w Jasionce

Dnia 4 grudnia CWK będzie gospodarzem i organizatorem Kongresu Business Without Limits, podczas którego przedstawiciele administracji publicznej (samorządowcy i parlamentarzyści) spotkają się ze środowiskiem innowacyjnego biznesu. Celem spotkania będzie wypracowanie najlepszych form współpracy strony publicznej ze środowiskiem start upów oraz firm związanych z nowoczesnymi technologiami. W trakcie Kongresu odbędą się wystąpienia prelegentów z największych polskich i zagranicznych firm m.in. Bartosza Skwarczka z G2A i Matta Komorowskiego z CEE Paypal, a także ciekawe panele dyskusyjne np. Biznes i Rozwój w Praktyce czy Innowacyjny Biznes XXI wieku vs E-leadership. Kongres Business Without Limits to kolejne po Kongresie 590 wydarzenie gospodarcze o dużej randze odbywające się w CWK w Jasionce.

Kongres Business Without Limits jest wydarzeniem poświęconym tematyce współpracy między sektorem publicznym, a prywatnym w kontekście innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Aktywizacja obszarów ograniczających realizację polityki innowacyjności regionu oraz wykorzystanie przez samorządy dostępnych narzędzi, pomocnych w rozwoju gospodarki to główne tematy, które zostaną poruszone na Kongresie. Spotkanie w zamyśle organizatorów ma być również okazją do zacieśnienia relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami oraz otwarcia zupełnie nowych obszarów współdziałania, mających szansę zaowocować w przyszłości innowacyjnymi projektami, sprzyjającymi rozwojowi polskiej przedsiębiorczości.

Na Kongresie planowana jest obecność  wielu znakomitych przedsiębiorców, samorządowców oraz liderów polskich i zagranicznych korporacji, którzy podzielą się z uczestnikami zdobytymi doświadczeniami oraz refleksjami na temat budowania nowoczesnych firm. Będą to m.in. Matt Komorowski CEE Paypal, Bartosz Skwarczek z G2A oraz Serge Ferre, wiceprezes d.s. strategii firmy Nokia. W trakcie zaplanowanych panelów dyskusyjnych goście będą rozmawiać na temat rozwoju inteligentnych specjalizacji województwa, jako formy pobudzania przedsiębiorczości, synergii współpracy obiektów publicznych i sektora prywatnego, jak również o przyszłości budowania wzajemnych relacji świata biznesu i nauki. Dyskusje mają stać się inspiracją do wytyczania nowych kierunków inteligentnego rozwoju polskich firm, opartych na wiedzy i innowacji. Dla zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami medycyny organizatorzy przygotowali panel zatytułowany Innowacyjne Metody w  Medycynie, który ma na celu przedstawienie, w jaki sposób nowoczesne technologie przyczyniają się do postępu w leczeniu i ochronie zdrowia. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane możliwości zastosowania najnowocześniejszych technik diagnostycznych i leczniczych, które mogą się stać ważnym czynnikiem rozwoju polskiej nauki i myśli technicznej.

Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce powstało z myślą o organizacji wszelkiego rodzaju imprez, targów, konferencji czy wystaw. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, wszystkie one mają jeden wspólny mianownik – promocję rozwoju polskiej kultury, nauki i przedsiębiorczości. Fakt, że jesteśmy gospodarzem kolejnej imprezy, która zgromadziła pod dachem naszego Centrum tak wielu specjalistów z zakresu biznesu, chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, jest dla nas kolejnym dowodem na to, że nasza inwestycja jest znaczącym krokiem w rozwoju województwa podkarpackiego – mówi Kamil Szymański, prezes CWK w Jasionce.

Po cyklu paneli dyskusyjnych odbędzie się uroczysta gala, w trakcie której zaplanowane jest wystąpienie prezesa G2A – głównego partnera Kongresu oraz prezesa CWK Kamila Szymańskiego, który podsumuje dotychczasowe osiągnięcia Centrum Wystawienniczo–Kongresowego w Jasionce, jak również przedstawi plany jego rozwoju na kolejne lata.  

Do tej pory w CWK odbyło się wiele wydarzeń cieszących się zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców województwa, ale także osób z całej Polski. Były to m.in. Kongres Kobiet, Forum Inteligentnego Rozwoju czy Kongres 590. Ze względu na ciągły rozwój Centrum, w najbliższych miesiącach odbędą się tu także m.in. EKOGALA - Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, Jarmark Świąteczny, Forum Europa-Ukraina 2017 oraz Aerospace & Defence Meetings Central Europe.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


CIT 2018. Komentarz299.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Niebieska Linia

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK