| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama

Aktualności

Jak w 3 miesiące zarobić 40 procent

Aktualizacja: 03.08.2005

Ceny ziemi szybują w górę. Hektar gruntu dobrej klasy w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim w ciągu zaledwie 3 miesięcy podrożał średnio o 40 procent. »

Nie ma zapaści służby zdrowia

Aktualizacja: 03.08.2005

Nieprawdą jest, że publiczna służba zdrowia znajduje się w stanie zapaści i nie jest w stanie świadczyć usług medycznych. »

Będzie podatek od zysku

Aktualizacja: 03.08.2005

Od dziś obowiązują umowy zapewniające automatyczną wymianę informacji między organami podatkowymi o dokonanych wypłatach odsetek. »

Złoty i obligacje we wtorek stabilne

Aktualizacja: 02.08.2005

Kurs złotego oraz rentowność obligacji pozostają we wtorek stabilne i taki stan powinien się utrzymać do końca dnia. »

MF chce ograniczyć liczbę przetargów bonów

Aktualizacja: 02.08.2005

Ministerstwo Finansów chce do końca tego roku zmniejszyć liczbę przetargów bonów skarbowych do dwóch miesięcznie - powiedziała Anna Suszyńska, wicedyrektor Departamentu Należności i Zobowiązań Finansowych Państwa w resorcie finansów. »

Banki spodziewają się silnego popytu na kredyty

Aktualizacja: 02.08.2005

Ankietowane przez NBP banki przewidują silny popyt na kredyty ze strony przedsiębiorstw, a także spodziewają się, że bankowcy nadal będą łagodzić warunki i kryteria przyznawania kredytów dla klientów detalicznych oraz przedsiębiorstw. »

S&P spodziewa się dalszych obniżek stóp

Aktualizacja: 02.08.2005

Polskie władze monetarne mogą jeszcze obniżać stopy procentowe - napisali w raporcie analitycy Standard&Poor's w raporcie poświęconym krajom UE poza strefą euro. »

Spadł Indeks Optymizmu Konsumentów

Aktualizacja: 02.08.2005

Czerwcowy Indeks Optymizmu Konsumentów spadł o 5,5 pkt z 95,8 do 90,3 - podał badający koniunkturę IQS and Quant Group. »

Złoty stabilny wobec euro

Aktualizacja: 02.08.2005

We wtorek rano złoty pozostał stabilny w stosunku do euro i osłabł do dolara w porównaniu z poniedziałkowym zamknięciem, a dealerzy spodziewają się spokojnego dnia na rynku i utrzymania się złotego w przedziale 4,05-4,07 za euro. »

Orłowski: Niski poziom stóp wymaga ostrożności

Aktualizacja: 02.08.2005

Spadek inflacji latem do około 1 proc. daje jeszcze przestrzeń do obniżki stóp, ale Rada Polityki Pieniężnej powinna zachować ostrożność - uważa Witold Orłowski, doradca ekonomiczny prezydenta RP. »

Górnicy pomogą nauczycielom

Aktualizacja: 02.08.2005

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych apeluje do prezydenta o podpisanie dwóch ustaw zwiększających uprawnienia pracowników. »

Kontrakty nie dla pielęgniarek

Aktualizacja: 02.08.2005

Sejm zdecydował, że od 1 stycznia 2006 r. pielęgniarki i położne nie będą mogły zawierać umów cywilnoprawnych, zarówno z publicznymi jak i niepublicznym zakładami opieki zdrowotnej na zasadzie podwykonawstwa. »

Dostęp do internetu. Faktura z danymi obojga małżonków

Aktualizacja: 02.08.2005

Od wczoraj Telekomunikacja Polska SA wystawia faktury za dostęp do internetu dla obojga małżonków, co umożliwi im skorzystanie z ulgi na internet. »

Złoty umacnia się, rynek długu traci

Aktualizacja: 01.08.2005

Podczas poniedziałkowej sesji złoty zyskuje zarówno w stosunku do dolara, jak i do euro. Rynek obligacji traci przed środową aukcją obligacji OK0807. »

TP SA: nowe oferty zryczałtowanych usług

Aktualizacja: 01.08.2005

Telekomunikacja Polska pracuje nad nowymi ofertami bezpłatnych rozmów w ramach abonamentu po wstrzymaniu przez URTiP wprowadzenia na rynek oferty "zawsze za darmo". »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Mariusz Urawski

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »