| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > 2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy na warsztat "Zaprojektuj swój czas”, który odbędzie się w środę 22 kwietnia 2015, w godzinach 15.00-17.00 w Warszawie ul. Narbutta 40/13. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, przedsiębiorców oraz pracowników biurowych firm. Do wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem natłoku zadań i chcieliby osiągać wysoką efektywność osobistą nie płacąc przy tym zbyt dużych kosztów związanych z brakiem czasu i życiem w ciągłym pośpiechu. Patronat medialny nad warsztatami objął portal Infor.pl

Znany z eksperckich publikacji, również na łamach INFOR, autor warsztatu, Grzegorz Frątczak stworzył unikalną formułę szkolenia, o którym tak piszą uczestnicy: „Z mojego punktu widzenia, „Zaprojektuj swój czas” to najlepszy warsztat w jakim miałam okazję uczestniczyć. Nie jeden z najlepszych, ale właśnie najlepszy. Jako była pracownica korporacji, w tym przez ponad 10 lat na wysokich stanowiskach menedżerskich, brałam udział w licznych szkoleniach.  Na tym warsztacie znalazłam wskazówki, których szukałam, jak zarządzać czasem swoim i innych.” Katarzyna Biegańska – dyrektor wydawniczy.

Ten dwugodzinny warsztat działa jak kompas, który pozwala odnaleźć prostą drogę produktywności w zatłoczonym zadaniami dniu! Jest tak ponieważ istnieją techniki, które działają w większości sytuacji w jakich przychodzi nam pracować. Można się ich nauczyć i zacząć stosować je w sposób naturalny po to, by jeszcze bardziej świadomie budować swoje efektywne i spełnione życie.

W czasie warsztatu, doświadczony i znany trener biznesu, coach i menedżer z dyplomem MBA Grzegorz Frątczak, przekaże uczestnikom m.in.:

  • Co marnuje 40% czasu każdego dnia i jak go odzyskać poprzez 3 skuteczne strategie.
  • Jak poprzez nawyki, zmianę przekonań i kwestionowanie zastałej rzeczywistości można zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie.
  • W jaki sposób poprawić swoją produktywność w pracy.
  • Jak zaprojektować styl pracy i życia, aby osiągnąć spokój i równowagę między życiem osobistym i zawodowym.
  • Co i jak można usprawnić, by szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele.

Odpłatność za warsztat jest realizowana, głównie w celu potwierdzenia i rezerwacji miejsca – 21 zł. Szczegółowe informacje o szkoleniu i zakup biletów na to wydarzenie można znaleźć na stronie: http://projektantczasu.pl/zaprojektuj-swoj-czas-warsztat-2/

reklama

Aktualizacja: 20.04.2015

Ekspert:

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Zdjęcia

2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.
2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy na warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.
Zapraszamy na warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Stowarzyszenie Konsumentów Polskich

Stowarzyszenie zajmuje się ochroną praw konsumentów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »