| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Przedsiębiorczy Polak

Przedsiębiorczy Polak

Podstawowym celem każdego przedsiębiorcy jest rozwój, zysk oraz dobre prosperowanie firmy. W dzisiejszych czasach do osiągnięcia sukcesu  niestety nie wystarczą chęci i znakomicie opracowany biznes plan. Rozwój przedsiębiorstwa to wielowymiarowa strategia zarządzania, działania promocyjne oraz kontakty biznesowe. Dla wielu to zadanie niełatwe, ale możliwe do zrealizowania. Zachodzi pytanie jak?

Na rzecz pomocy przedsiębiorcom i poprawy warunków polskiej gospodarki działa  Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, które jest organizatorem innowacyjnego projektu - Narodowy Program Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020.

Głównym celem programu jest zintegrowanie środowiska małych i średnich firm poprzez zapewnienie różnych form współdziałania, wsparcia rozwoju firm oraz wymiany doświadczeń osób prowadzących działalność w różnych branżach.

Projekt jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom polskich firm i ma za zadanie budowanie innowacyjności, konkurencyjności sektora MSP i promowanie tych, którzy byli, są i będą filarami rozwoju gospodarczego Polski. 

Bycie uczestnikiem PROGRAMU to nie tylko prestiż, wyróżnienie i promocja to przede wszystkim ogromna ilość korzyści jakie otrzyma Twoja firma lub instytucja biorąc udział w programie.

Inicjatywy realizowane w ramach programu to m.in. cykliczne spotkania członków, służące zaprezentowaniu swoich osiągnięć, tym samym promowanie marki. To również szereg możliwości korzystania z pomocy prawnej, doradztwa w zakresie dofinansowania oraz szeroki wachlarz narzędzi promocyjnych i wizerunkowych. Uczestnik programu ma możliwość skorzystania z zaprojektowania strony internetowej dedykowanej firmie, zamieszczenia reklamy na portalu polskaprzedsiębiorczość.pl, jak również posługiwania się Godłem Promocji „Polska Przedsiębiorczość”.

„Droga do sukcesu w biznesie bywa trudna, nie prowadzi do niego winda, lecz strome schody. Dlatego cieszę się, że jako  organizacja zrzeszająca polskich pracodawców możemy również  stanowić filar polskiej gospodarki. Narodowy Program Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 to promowanie polskich marek, zwiększanie konkurencyjność sektora MSP i większe  szanse na rozwój (...)” - mówi Robert Składowski, prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług.

Przedsięwzięcie jakim jest Narodowy Program Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 spotkało się z wielu instytucji rządowych i samorządowych. Do programu mogą zgłaszać się przedsiębiorcy oraz osoby aktywnie działające w sferze biznesu, każdy kto zorientowany jest na rozwój swojej firmy.


Więcej informacji na stronie www.polskaprzedsiebiorczosc.pl  

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Tobolewscy Kancelaria Doradztwa Biznesowego

Kredyty inwestycyjne, kredyt deweloperski, kredyt obrotowy, restrukturyzacja zadłużenia

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK