| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - dołącz do grona partnerów

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - dołącz do grona partnerów

Chcesz współtworzyć największe wydarzenie promujące przedsiębiorczość w Polsce? Chcesz dołączyć do grona setek firm, organizacji pozarządowych, szkół czy uniwersytetów, które już po raz szósty włączą się w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości? Dołącz do grona partnerów i zorganizuj własne wydarzenie pod szyldem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w listopadzie!

Warunkiem zostania partnerem wydarzenia jest zgłoszenie chęci uczestnictwa za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej i zorganizowanie minimum jednego wydarzenia między 18 a 24 listopada 2013, kiedy odbywa się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

Wydarzenie musi być związane z promowaniem przedsiębiorczości lub ogólnie rynkiem pracy. Większość wydarzeń w ramach Tygodnia jest bezpłatnych (partnerzy nie pobierają opłaty za uczestnictwo). Wydarzenia na całym świecie przyjmują różne formy, począwszy od szkoleń, debat czy konferencji, na konkursach i happeningach skończywszy.


Porozmawiaj o tym na naszym FORUM!


W tym roku motywem przewodnim Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest "Przyszłość Przedsiębiorczości", w związku z tym chcielibyśmy aby Państwa wydarzenie wiązało się z tym hasłem (nie jest to jednak warunek konieczny).

Uwaga! Uprzejmie prosimy o dołączanie do formularzy zgłoszeniowych logotypów Państwa firmy / organizacji / szkoły / uczelni.

Więcej informacji na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl


Zobacz:
Jak założyć firmę?

reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Czarnecki

Dyrektor Ds. Sprzedaży Korporacyjnej Masterlease Polska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »