| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Termin składania sprawozdań finansowych do PFRON za 2012 r.

Termin składania sprawozdań finansowych do PFRON za 2012 r.

Sprawozdanie finansowe za 2012 r. lub oświadczenie mówiące o braku obowiązku jego sporządzania należy dostarczyć do Funduszu w terminie do 30 kwietnia 2013 r.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypomina, że zgodnie z rozporządzeniami RM z 29 marca 2010 r. w sprawie zakresu informacji przedstawianych przez podmiot ubiegający się o pomoc inną niż pomoc de minimis lub pomoc de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie (DzU z 2010 r. nr 53, poz. 312, ost. zm. DzU z 2010 r. nr 254, poz. 1704) oraz w sprawie zakresu informacji przedstawianych przez podmiot ubiegający się o pomoc de minimis (DzU z 2010 r. nr 53, poz. 311, ost. zm. DzU z 2013 r. poz. 276) wnioskodawca przedstawia podmiotowi udzielającemu pomocy sprawozdania finansowe za okres 3 ostatnich lat obrotowych, sporządzane zgodnie z przepisami o rachunkowości.


Beneficjentami zobowiązanymi do sporządzania sprawozdań finansowych są podmioty określone w art. 2 ust. 1 ustawy z 29 września 1994 r. o rachunkowości (j.t. DzU z 2013 r. poz. 330).


Wnioskodawca, który nie ma obowiązku sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z przepisami o rachunkowości, przedstawia oświadczenie mówiące, że nie jest zobowiązany do ich sporządzania (oświadczenie do pobrania ze strony internetowej PFRON).


Zobacz: Wzrósł VAT na kawę latte i niektóre usługi

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kredyt Inkaso S.A.

Nowoczesna windykacja

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK