| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Bezpłatne warsztaty dla studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców

Bezpłatne warsztaty dla studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców

Forum Młodych PKPP Lewiatan i Collegium Civitas zapraszają na tegoroczną edycję Akademii Przedsiębiorczości w Warszawie. Bezpłatne wykłady i warsztaty to doskonała okazja do zdobycia cennej wiedzy. Projekt został objęty patronatem Komisji Europejskiej.

Akademia Przedsiębiorczości w Warszawie odbędzie w okresie 26-30 marca 2012 roku. Wykłady i warsztaty skierowane są głównie do studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców. Poprowadzą je eksperci domu maklerskiego X-Trade Brokers, Lewiatan Business Angels, Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz portalu www.maklers.pl. Wszystkie wydarzenia odbędą się w Collegium Civitas, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie (XII p.). Liczba miejsc  ograniczona.

W ramach warszawskiej Akademii odbędą się spotkania pt.: „Analiza i zarządzanie portfelem”, „Podstawy analizy fundamentalnej na rynku FOREX”, „Licencje i certyfikacje na polskim rynku kapitałowym” oraz „Podstawy analizy technicznej”. Uczestnicy Akademii będą mieli unikalną możliwość spotkania z Aniołam Biznesu, którzy opowiedzą o miejscu, jakie zajmują na rynku kapitałowym, jaką rolę pełnią przy komercjalizacji technologii oraz jakie korzyści niesie za sobą znajomość z Lewiatan Business Angels.


Szczególnie ciekawym wydarzeniem będzie panel dyskusyjny „Kryzys gospodarczy jako szansa rozwoju dla polskich przedsiębiorstw”, w którym udział wezmą Rafał Antczak z firmy Deloitte, red. Halina Bińczak z Collegium Civitas, Jan Kaczmarek z 1410ventures oraz prof. Krzysztof Obłój, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego.


Projekt Akademia Przedsiębiorczości jest realizowany przez Forum Młodych od kilku lat. Tegoroczna edycja odbywa się w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Toruniu.

Szczegółowy program i informacja o zapisach:

http://www.mazowieckie.akademia-przedsiebiorczosci.eu/program/

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Polskie Centrum Kadrowo – Płacowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK