| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Bezpłatne usługi innowacyjne dla przedsiębiorców

Bezpłatne usługi innowacyjne dla przedsiębiorców

Firmy mogą skorzystać z bezpłatnych usług innowacyjnych związanych z wdrożeniem nowych technologii w przedsiębiorstwach.

Podmiotami udzielającymi pomocy są ośrodki Krajowej Sieci Innowacji (KSI). KSI to grupa usługodawców Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, świadczących usługi doradcze o charakterze proinnowacyjnym.


Znajdź najbliższy ośrodek KSI >>


W ramach usług świadczonych przez KSI przedsiębiorcy mogą uzyskać fachową pomoc, począwszy od przeprowadzenia audytu polegającego na ocenie potencjału i potrzeb technologicznych firmy, przez znalezienie właściwej technologii do rozwoju przedsiębiorstwa, przeprowadzenie procesu transferu technologii, czy pomoc w jej wdrożeniu, a kończąc na ocenie powdrożeniowej.


Usługi systemowe KSI są bezpłatne dla przedsiębiorców, ponieważ są współfinansowane przez Unię Europejską. Wsparcie uzyskane przez firmę w ramach tego projektu stanowi pomoc de minimis. Ośrodki KSI zobowiązane są do wydawania przedsiębiorcom zaświadczenia o otrzymanej przez nich pomocy.


W skład KSI wchodzą różnorodne podmioty, których bogate doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami z różnych branż, czyni z KSI atrakcyjnego partnera dla przedsiębiorcy nowoczesnego, poszukującego przewagi konkurencyjnej poprzez innowacyjność. Warto zatem skorzystać z proponowanej pomocy zwłaszcza, że wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w firmie ma istotny wpływ na poprawę jej pozycji konkurencyjnej i zdolności jej utrzymania na rynku.

mojafirma.infor.pl/PARP

reklama

Autor:

Źródło:

Mojafirma.infor.pl
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Anna Nasiłowska

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »