| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Wsparcie dla MSP w okresie spowolnienia gospodarczego

Wsparcie dla MSP w okresie spowolnienia gospodarczego

W dniach 8-9 czerwca 2009 r. przedsiębiorcy mogą wziąć udział w IX Forum Edukacyjnym dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Forum skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorców (MSP) oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Tematem konferencji będą fundusze strukturalne w perspektywie finansowej 2007-2013, z uwzględnieniem tematyki e-usług dla przedsiębiorców, pomocy publicznej, zarządzania własnością przemysłową, prawa zamówień publicznych oraz działalności eksportowej i proekologicznej, a także działania rządu na rzecz przeciwdziałania spowolnieniu gospodarczemu.

Forum odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria przy ul. Królewskiej 11 w Warszawie. Hasłem przewodnim będzie „Wsparcie dla MSP w okresie spowolnienia gospodarczego”.

W trakcie konferencji przedsiębiorcy będą mogli zasięgnąć porady na stoiskach informacyjnych instytucji i organizacji publicznych działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie wcześniejsza rejestracja poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu konferencji zawiera Program Forum MSP.

mojafirma.infor.pl/PARP

reklama

Autor:

Źródło:

Mojafirma.infor.pl
Podatki 2017 cz. 2 - PIT, CIT, ryczałt 2017 (książka)29.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Monika Sawarska

Ekspert w zakresie prawa gospodarczego (prawa spółek, prawa bankowego, odpowiedzialności odszkodowawczej oraz handlu międzynarodowego).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »