| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Na rynkach stabilnie, zmiany bardzo ograniczone

Na rynkach stabilnie, zmiany bardzo ograniczone

Analitycy nie oczekują dużych zmian podczas wtorkowych kwotowań. Zarówno kurs złotego wobec euro i dolara, jak i rentowność obligacji, znajdują się w pobliżu poziomów notowanych w poniedziałek na zamknięciu.

Około godziny 9.15 euro wyceniano na 3,9560 zł w porównaniu do 3,9550 zł na zamknięciu w poniedziałek, a dolara na 3,0765 zł wobec 3,09 zł. Na rynku międzynarodowym kurs złotego ukształtował się na poziomie 1,2860."Na rynku jest stabilnie. Poprawiła się sytuacja na rynkach wschodzących, ale nie sądzę, aby w istotny sposób wpłynęło to na sytuację w Polsce. Myślę, że zapowiada się dość nudna sesja" - powiedział Tomasz Zdyb, analityk z Pekao SA. Także na rynku papierów dłużnych jest stabilnie.Około godziny 9.20 dochodowość papierów dwuletnich ukształtowała się na poziomie 4,47 proc. w porównaniu do 4,49 proc. notowanych na poniedziałkowym zamknięciu.W przypadku obligacji pięcioletnich było to 5,13 proc., czyli dokładnie tyle, co w poniedziałek, natomiast dziesięcioletnich 5,40 proc. wobec 5,41 proc.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Woźniakowski

Expert zajmujący się problematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi od ponad 20 lat. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, były wieloletni pracownik naukowy Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych. W przeszłości przez wiele lat pracował jako menedżer i konsultant takich międzynarodowych firm doradczych, jak Ernst & Young, Capgemini, Hay Group i Deloitte. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej WorkNet. Główna specjalizacja to projektowanie i wdrażanie systemów motywacji, Zarządzanie Zmianami Organizacyjnymi, zwiększanie potencjału innowacyjności firm i optymalizacja zatrudnienia. Entuzjasta metody Action Learning wykorzystywanej do zespołowego rozwiązywania problemów organizacyjnych i zarządzania wiedzą w organizacji. Autor wielu publikacji na tematy związane z HR, występował na licznych konferencjach i seminariach poświęconych problematyce HR. Wspiera firmy w zarządzaniu ryzykami personalnymi pokazując sprawdzone rozwiązania na przeciwdziałanie mobbingowi czy zagrożeniu szeroko rozumianą dyskryminacją.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK