| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Złoty po południu nieco słabszy, choć zmiany niewielkie od rana

Złoty po południu nieco słabszy, choć zmiany niewielkie od rana

Złoty po południu kontynuuje spadek wartości wobec euro i dolara, ale od rana jest to już niewielka zmiana. Rynek długu oczekuje na dane zza oceanu - ocenia rynek.

Na rynku międzybankowym za euro inwestorzy około 14.15 musieli zapłacić 3,8310 zł wobec 3,83 zł rano i 3,8210 zł wieczorem w czwartek, a za dolara odpowiednio 3,1755 zł wobec 3,17 zł i 3,1630 zł."Od rana niewiele się dzieje. Złoty porusza się w wąskim przedziale i tak jest od kilku dni. Podpisanie paktu stabilizacyjnego wpłynęło na jego osłabienie, ale nie jest ono zbyt gwałtowne" - ocenił jeden z dilerów banku.Tymczasem na rynku długu panuje spokój. Oczy graczy skierowane są zza ocean, gdzie o godz. 14.30 podane zostanie podana stopa bezrobocia za styczeń, wskaźnik zaufania konsumentów opracowywany przez Uniwersytet Michigan (dane końcowe za styczeń) oraz informacja o zamówieniach w przemyśle w grudniu i informacja o wskaźniku ISM poza przemysłem za styczeń.Rentowność dwuletnich obligacji Ok1207 spadła o 5 pb. w porównaniu z czwartkowym zamknięciem, do 4,32 proc., pięcioletnich DS1110 wzrosła o 1 pb., do 4,84 proc., dziesięciolatek DS1015 pozostała bez zmian, na 4,98 proc.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »