| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Nowe ceny paliw z Orlenu

Nowe ceny paliw z Orlenu

PKN Orlen podnosi od wtorku, 10 maja, hurtowe ceny benzyny o 32-34 zł na tysiąc litrów. Ceny oleju napędowego nie ulegną zmianie - poinformowała w poniedziałek Beata Karpińska z biura prasowego spółki.

 Na stacjach PKN Orlen w sprzedaży detalicznej benzyna może zdrożeć około 3 gr na litrze. Ostateczną decyzję o terminie i wielkości korekty cen w sprzedaży detalicznej podejmą właściciele stacji paliw sieci PKN Orlen. W sprzedaży hurtowej o 34 zł na tysiąc litrów zdrożeje benzyna bezołowiowa Eurosuper 95, natomiast cena benzyny bezołowiowej Super Plus 98 wzrośnie o 32 zł na tysiąc litrów. Od wtorku hurtowe ceny benzyny w PKN Orlen wynosić będą: bezołowiowa Super Plus 98 - 3.015 zł za tysiąc litrów; bezołowiowa Eurosuper 95 - 2.953 zł za tysiąc litrów.Orlen obniża od wtorku, 10 maja, hurtową cenę oleju opałowego Ekoterm Plus o 25 zł na tysiąc litrów. Powodem obniżki jest korekta cen wynikająca z ostatnich notowań oleju opałowego na międzynarodowych giełdach paliwo - powiedziała Karpińska. Decyzja PKN Orlen oznacza, iż cena Ekotermu Plus wynosić będzie obecnie 1.623 zł za tysiąc litrów.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Robert Stępień

Radca prawny, starszy prawnik. Doktorant w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych spółek polskich i zagranicznych, w szczególności z branży BPO i SSC oraz FMCG i handlu wielkopowierzchniowego. Doradza we wszystkich obszarach prawa pracy, w tym w sprawach dotyczących relacji ze związkami zawodowymi, zwolnień pracowników (indywidualnych i grupowych) czy mobbingu. Reprezentuje pracodawców przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy oraz w sprawach wykroczeniowych dotyczących relacji pracowniczych. Przygotowuje i prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy, skierowane do dyrektorów i pracowników działów HR oraz prawników przedsiębiorstw. Zajmuje się prawem pracy również w działalności naukowej. Jest autorem publikacji naukowych z tego zakresu, prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przygotowuje rozprawę doktorską poświęconą strukturze i uprawnieniom związków zawodowych w Polsce. Regularnie publikuje w prasie, w szczególności w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazeta Prawna oraz Pulsie Biznesu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK