| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Szansa dla bezrobotnych

Szansa dla bezrobotnych

Urząd Pracy m.st. Warszawy zaprasza pracodawców do współpracy przy realizacji projektów współ, finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego „Szansa na powrót” i „Od stażu do zatrudnienia”.

Projekt „Szansa na powrót” jest skierowany do osób długotrwale bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy.Pracodawcy zainteresowani pozyskaniem pracowników w ramach przygotowania zawodowego lub prac interwencyjnych, w związku z realizacją projektów przez Urząd Pracy m.st., mogą pobrać specjalne wnioski ze strony internetowej www.up.warszawa.pl lub w siedzibie urzędu ul. Ciołka 10a, pok. 219. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 0-22 837 39 53.W ramach projektu uczestnicy zostaną przeszkoleni w następujących specjalnościach: kadry–księgowość–płace, komputerowe programy magazynowe, obsługa kasy fiskalnej, obsługa wózka widłowego, kurs archiwizacji dokumentów, pozyskiwanie funduszy europejskich, kurs prawa jazdy (kat. C i D), kompleksowe kursy obsługi komputera, kurs kosmetyczny, korekta, skład i łamanie tekstu, grafika komputerowa, montaż urządzeń wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, kucharz-garmażer, urządzenia energetyczne – uprawnienia typu D.

Po ukończeniu szkoleń osoby bezrobotne zostaną skierowane do odbywania przygotowania zawodowego w miejscu pracy lub zatrudnione w ramach prac interwencyjnych.
Projekt „Od stażu do zatrudnienia” jest skierowany do osób poniżej 25 roku życia lub do 27 roku życia, w okresie do 12 miesięcy od ukończenia szkoły wyższej.
Uczestnicy projektu wezmą udział w specjalistycznych szkoleniach i zostaną przygotowani do podjęcia zatrudnienia w ramach refundowanych prac interwencyjnych.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Aleksandrowicz

Ekspert w dziedzinie ogrodów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK