| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Szansa dla bezrobotnych

Szansa dla bezrobotnych

Urząd Pracy m.st. Warszawy zaprasza pracodawców do współpracy przy realizacji projektów współ, finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego „Szansa na powrót” i „Od stażu do zatrudnienia”.

Projekt „Szansa na powrót” jest skierowany do osób długotrwale bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy.Pracodawcy zainteresowani pozyskaniem pracowników w ramach przygotowania zawodowego lub prac interwencyjnych, w związku z realizacją projektów przez Urząd Pracy m.st., mogą pobrać specjalne wnioski ze strony internetowej www.up.warszawa.pl lub w siedzibie urzędu ul. Ciołka 10a, pok. 219. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 0-22 837 39 53.W ramach projektu uczestnicy zostaną przeszkoleni w następujących specjalnościach: kadry–księgowość–płace, komputerowe programy magazynowe, obsługa kasy fiskalnej, obsługa wózka widłowego, kurs archiwizacji dokumentów, pozyskiwanie funduszy europejskich, kurs prawa jazdy (kat. C i D), kompleksowe kursy obsługi komputera, kurs kosmetyczny, korekta, skład i łamanie tekstu, grafika komputerowa, montaż urządzeń wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, kucharz-garmażer, urządzenia energetyczne – uprawnienia typu D.

Po ukończeniu szkoleń osoby bezrobotne zostaną skierowane do odbywania przygotowania zawodowego w miejscu pracy lub zatrudnione w ramach prac interwencyjnych.
Projekt „Od stażu do zatrudnienia” jest skierowany do osób poniżej 25 roku życia lub do 27 roku życia, w okresie do 12 miesięcy od ukończenia szkoły wyższej.
Uczestnicy projektu wezmą udział w specjalistycznych szkoleniach i zostaną przygotowani do podjęcia zatrudnienia w ramach refundowanych prac interwencyjnych.

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

dr Michał Wilk

radca prawny, doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK