| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Pozyskanie funduszy z UE. Program doradczy

Pozyskanie funduszy z UE. Program doradczy

Euro Info Centre (EIC) - organizacja zajmująca się wspieraniem małych i średnich przedsiębiorstw przy Komisji Wspólnot Europejskich -  wspólnie z Kredyt Bank  oraz Wartą  wprowadza program doradczo-edukacyjny, który ma pomóc firmom z sektora MSP w pozyskiwaniu środków z funduszy Unii Europejskiej.

Eksperci z Euro Info Centre specjalizujących się w programach wsparcia dla MSP oraz konsultanci z Kredyt Banku i Towarzystwa Ubezpieczeniowego Warta prowadzą spotkania, na których przedsiębiorcy mogą poznać m.in. szczegóły ubiegania się o dotację i warunkach, w których może być udzielony kredyt bankowy „Inwestycja z Unią Europejską”, kredyt z Kredyt Banku. Pierwsze z cyklu dziesięciu spotkań odbyło się w połowie września tego roku. Zgodnie z programem, na spotkaniach z przedsiębiorcami poruszane są kwestie wykorzystania środków pomocowych, uzyskania kredytów na projekty finansowe z unijnych środków, ale również zagadnienia związane z ubezpieczeniem firm. W ramach pilotażowego programu doradcy banku udzielają firmom bezpłatnych porad, związanych z kredytowaniem projektów w oparciu o środki unijne.


Pytania do ekspertów można również kierować pod adresem e-mail:

euroinfo@cofung.org.pl

Informacje przydatne dla przedsiębiorców będą również zamieszczane w biuletynie dla małych i średnich firm – Euro Info.


W przypadku, gdy dotacja przekracza 125 tys. zł (program Wzrost Konkurencyjności MSP przez inwestycje) lub gdy jest wyższa niż równowartość 10 tys. euro – projekt Zintegrowany Program Operacyjny Rozwój Regionalny, wymagany jest specjalny kredyt, którym można współfinansować planowaną inwestycję. Taki kerdyt dla firm z sektora MSP w swojej ofercie ma m.in. Kredyt Bank.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

HRM partners

ekspert z zakresu HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK