| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Temat: oprocentowanie

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu oprocentowanie. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące oprocentowanie.

Jakie konto oszczędnościowe wybrać

Aktualizacja: 02.08.2010

Polacy zaczynają myśleć perspektywicznie i coraz częściej lokują swoje pieniądze na kontach oszczędnościowych. Jak wynika z szacunków Open Finance trzymają już na nich ponad 107 mld zł. »

Ranking kredytów gotówkowych - czerwiec 2010

Aktualizacja: 10.11.2011

Banki coraz przychylniejszym okiem patrzą na kredyty i pożyczki konsumpcyjne. Jak wynika z zestawienia Gold Finance w ciągu trzech miesięcy o grubo ponad 100 zł obniżył się całkowity koszt pożyczki gotówkowej w wysokości 10 tys. zł, zaciąganej na 3 lata. »

Jak sprawdzać wysokość oprocentowania lokat antybelkowych

Aktualizacja: 02.08.2010

Większość banków oferuje już depozyty z dzienną kapitalizacją, czyli takie, które pozwalają uniknąć podatku Belki. Czy są one jednak lepsze od lokat tradycyjnych? Jak obliczyć wysokość faktycznego oprocentowania, aby sprawdzić czy rzeczywiście się opłacają? »

Największe zyski na lokatach jednodniowych

Aktualizacja: 24.06.2010

Nieprzerwanie rośnie popularność lokat jednodniowych. Na najlepszych z nich możemy zarobić ponad 7 proc. brutto w skali roku. Co więcej klienci mają do wyboru już nie tylko same lokaty, ale także antybelkowe rachunki oszczędnościowe. »

Ranking lokat bankowych – czerwiec 2010

Aktualizacja: 24.06.2010

Wciąż coraz mniejszy procent na lokatach – nie zmienia się trwająca już od kilku miesięcy tendencja obniżania ich oprocentowania przez banki. Są oczywiście przypadki na plus, ale generalnie zarobimy na lokatach mniej niż w maju br. »

Czy to koniec wojny na konta internetowe

Aktualizacja: 23.06.2010

Większość dostępnych na rynku ofert kont internetowych jest już do siebie bardzo podobna. Od wprowadzenia rekomendacji ZBP o dobrych praktykach przy przenoszeniu kont osobistych banki mocno postawiły na rachunki prowadzone przez bankowość elektroniczną. »

Coraz mniejsze odsetki od depozytów

Aktualizacja: 16.06.2010

Oprocentowanie lokat złotowych cały czas spada. Od połowy maja pięć banków zdecydowało się na obniżenie odsetek od depozytów. »

Nieskuteczna ochrona oszczędności

Aktualizacja: 02.08.2010

Biorąc pod uwagę realne stopy zwrotu z lokat, w jednym na 31 przeanalizowanych banków klienci stracili przez ostatnich 12 miesięcy. W Banku Pekao strata wyniosła od 0,01 do 0,77 proc. »

Bankowość islamska, czyli pożyczki bez oprocentowania

Aktualizacja: 08.06.2010

Islamskie prawo szariatu nie pozwala na lichwę, czyli pożyczania pieniędzy na wysoki procent. Czy postawienie zasad religii i moralności może być receptą na kryzys? »

Stawka referencyjna LIBOR dla franka najniższa w historii

Aktualizacja: 01.06.2010

Rata kredytu hipotecznego zaciągniętego w czerwcu 2007 roku we frankach szwajcarskich spadła o ponad jedną czwartą. »

Wojna banków o konta osobiste

Aktualizacja: 26.05.2010

Walcząc o pieniądze klientów, ostra konkurencja banków przeniosła się z lokat na konta osobiste. »

Ranking kont oszczędnościowych – maj 2010 r.

Aktualizacja: 25.05.2010

W maju wzrosło oprocentowanie niektórych kont oszczędnościowych. Odwrotnie do lokat, których oprocentowanie maleje z miesiąca na miesiąc. »

Ranking kredytów gotówkowych – maj 2010 r.

Aktualizacja: 10.11.2011

W ostatnim czasie zauważyć można coraz bardziej agresywną konkurencję banków w oferowaniu pożyczek i kredytów gotówkowych. Często pojawiają się promocje kredytów bez prowizji, opłat przygotowawczych i z obniżonym oprocentowaniem. »

Ranking kredytów hipotecznych – kwiecień 2010

Aktualizacja: 27.04.2010

W najnowszym rankingu złotowych kredytów hipotecznych przygotowanym przez analityków Open Finance najwyższe oceny otrzymały produkty banku Millennium i Banku Pekao. »

Ranking lokat terminowych - kwiecień 2010 r

Aktualizacja: 26.04.2010

Wśród reklam produktów bankowych wciąż widać dużo promocji kont oszczędnościowych. W dalszym ciągu interesująca jest oferta lokat terminowych. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Strict Minds Communication

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK