| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Temat: firmy kurierskie

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu firmy kurierskie. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące firmy kurierskie.

TNT Express: Mobilne śledzenie przesyłek

Aktualizacja: 06.07.2011

TNT Express wprowadza aplikację na smartfony, dzięki której klienci – również z Polski – mogą śledzić status przesyłek. »

DHL Express otrzymał statuetkę Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Aktualizacja: 01.07.2011

DHL Express (Poland) otrzymał Złotą Statuetkę i tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2011 w XII edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. »

Nowe rozwiązanie DHL dla High Tech

Aktualizacja: 22.06.2011

DHL Express wprowadza w Europie nowe rozwiązanie logistyczne DHL COLLECT&RETURN. Przygotowane specjalnie dla sektora nowych technologii, zapewnia widoczność przepływów transportowych między wieloma etapami procesu w ramach jednej, dedykowanej platformy eCom. »

GLS: 145 mln euro zysku za rok obrotowy 2010/11

Aktualizacja: 15.06.2011

GLS przetransportował w całej Europie 363 miliony paczek tj. 5,2 proc więcej niż w ubiegłym roku. Obrót wzrósł, z 1,68 mld do 1,75 mld euro. Grupa odnotowała wzrost zysku (EBITA) o blisko10 proc. ze 132 do 145 mln euro. »

Co warto wiedzieć o specjalnych usługach kurierskich

Aktualizacja: 14.06.2011

Czym różni się standardowa usługa kurierska od specjalnej. Jak kalkulowana jest cena za przewóz. O tym w artykule Katarzyny Fabiańskiej z TNT Express Poland. »

TNT transportuje filmy na festiwalu w Gdyni

Aktualizacja: 10.06.2011

Kopie filmów konkursowych i dokumentację podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni transportuje firma kurierska TNT Express. »

Paczkomaty InPost nagrodzone przez Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej

Aktualizacja: 10.06.2011

Paczkomaty InPost zostały nagrodzone za innowacyjność. Zwycięski tytuł został przyznany przez Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej w ramach ogólnopolskiego konkursu INNOVATICA. »

Jak TNT Express transportuje zastawki serca do przeszczepu

Aktualizacja: 09.06.2011

Od 10 lat Centrum Zdrowia Dziecka korzysta z usługi TNT Express o nazwie Cold Chain Transport. Jak odbywa się wyspecjalizowany transport ludzkich tkanek? »

Siódemka wprowadza usługę powiadomień SMS i email

Aktualizacja: 30.01.2012

Firma kurierska Siódemka uruchomiła usługę powiadamiania klientów za pomocą SMS i email. Zainteresowani będą otrzymywać pakiet wiadomości o nadaniu przesyłki, wydaniu jej kurierowi do doręczenia, kwocie pobrania,pozostawionym awizo lub zwrocie do nadawcy. »

Ponad 50 proc. studentów dobrze ocenia rynek pracy w logistyce

Aktualizacja: 30.05.2011

Przy wyborze pracodawcy wchodzący na rynek logistycy kierują się głównie profilem działalności firmy. Nie mniej ważna jest jej opinia rynkowa. Oto wnioski z ankiety, przeprowadzonej przez firmę kurierską TNT Express wśród studentów podczas Logistycznych Targów Pracy, które odbyły się w kwietniu na Politechnice Warszawskiej. »

DHL modernizuje europejską flotę lotniczą

Aktualizacja: 27.05.2011

DHL Express modernizuje europejską flotę lotniczą. Firma zakupiła trzynaście samolotów pasażerskich Airbus A300-600, które następnie zostaną przekształcone na samoloty cargo przez EADS Elbe Flugzeugwerke w Dreźnie. »

UPS dostarczy paczkę z Hong Kongu do Europy następnego dnia

Aktualizacja: 22.05.2011

Spółka UPS poinformowała o uruchomieniu bezpośrednich lotów z Hong Kongu do Europy, dzięki którym przesyłki paczkowe i frachtowe będą mogły być realizowane w trybie next day, czyli doręczenia następnego dnia z Hong Kongu do Europy. Oferowana przez UPS usługa jest najlepszą na rynku usługą pod względem liczby lokalizacji docelowych na terenie Europy. »

Czy należy korygować VAT w przypadku zgubienia towarów przez firmę kurierską

Aktualizacja: 05.11.2011

W przypadkach zagubienia przez firmę kurierską przesyłek zawierających sprzedawane przez podatnika towary i po uznaniu jej winy na podatniku nie ciąży obowiązek dokonania korekty VAT naliczonego od wartości zagubionych przesyłek. »

Sprzedaż towaru i jego wysyłka za granicę przez firmę kurierską

Aktualizacja: 05.11.2011

Czy towar wysyłany przez firmę kurierską może stanowić eksport? Interpretacja indywidualna Dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie z 18 listopada 2010 r., sygn. IPPP3/443-727/10-6/IB »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK