REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Zbliżą się II Kongres Profesjonalistów IT

Kongres Profesjonalistów IT
Kongres Profesjonalistów IT
Kongres Profesjonalistów IT

REKLAMA

REKLAMA

Zaledwie kilka dni dzieli nas od ogólnopolskiego spotkania branży ICT, czyli II Kongresu Profesjonalistów IT. Już 2 października w Rzeszowie zgromadzą się eksperci tworzący nowoczesne technologie oraz osoby, dla których systemy informatyczne są fundamentem prowadzenia własnego biznesu. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm i instytucji oraz agencji interaktywnych, a także twórcy aplikacji czy startupów. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl

REKLAMA

REKLAMA

Druga edycja Kongresu Profesjonalistów IT to znakomita okazja, aby zorientować się w trendach i innowacjach dostępnych na rynku ICT. Podczas wydarzenia dyskutować będziemy o takich zagadnieniach m.in. jak: inżyniera wymagań, cloud computing, internet rzeczy czy budowa i promocja biznesu w sieci. To jednak zaledwie kilka tematów, z jakimi zmierzą się zaproszeni goście. Pełen program znajduje się na stronie internetowej wydarzenia. Tam nadal można zgłosić swoje uczestnictwo.

O tym, że informatyka jest obecna w niemal każdym obszarze naszego życia nikogo nie trzeba przekonywać. Jak nowoczesne technologie zmieniają współczesny biznes? To najlepiej wiedzą prelegenci tegorocznego Kongresu Profesjonalistów IT. Na liście gości znalazły się doskonale znane w branży nazwiska. Podczas wydarzenia wystąpią m.in.: Michał Sadowski, Założyciel i Prezes Brand24 S.A., Magdalena Wawryn, Kierownik Sekcji Testów, Cyfrowy Polsat, Rafał Roszak, Dyrektor Marketingu e24cloud, Beyond Sp. z o. o., Anna Sieńko, Dyrektor ds. Projektów Strategicznych IBM Europa Środkowa i Wschodnia, Wojciech Murzyn, Konsultant, Erdo - pracownia dobrej komunikacji, Paweł Podwysocki, Prezes Zarządu Unify Sp. z o.o oraz Karol Wituszyński, Audience Team Lead, Microsoft Sp. z o. o. – W trakcie wystąpień plenarnych, a później debaty, będzie mowa także o tym, co innowacyjne narzędzia mogą wnieść do firmy, jakie korzyści dla przedsiębiorców wynikają z zastosowania systemów informatycznych oraz w jakim kierunku będzie rozwijała się branża ICT. Do udziału w wydarzeniu zgłaszają się uczestnicy z całej Polski, którzy do Rzeszowa przyjadą, aby poszerzać swoje informatyczne horyzontyzachęca Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

Na kilka dni przed Kongresem zostało już niewiele wolnych miejsc. Aby zostać uczestnikiem, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia w zakładce Zgłoszenia. Organizatorem konferencji jest Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code
    Moja firma
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Troska i zrozumienie w kontakcie z pacjentami – klucz do profesjonalnej opieki zdrowotnej
    Koszty zatrudnienia to główne wyzwanie dla firm w 2024 roku. Jak więc pozyskać specjalistów i jednocześnie zadbać o cash flow?

    W pierwszym półroczu 2024 roku wiele firm planuje rozbudowanie swoich zespołów – potwierdzają to niezależne badania ManpowerGroup czy Konfederacji Lewiatan. Jednocześnie pracodawcy mówią wprost - rosnące koszty zatrudnienia to główne wyzwanie w 2024 roku. Jak więc pozyskać specjalistów i jednocześnie zadbać o cash flow?

    Nauka języka obcego poprawi zdolność koncentracji. Ale nie tylko!

    Ostatnia dekada przyniosła obniżenie średniego czasu skupienia u człowieka aż o 28 sekund. Zdolność do koncentracji spada i to wina głównie social mediów. Czy da się to odwrócić? 

    Nowe przepisy: Po świętach rząd zajmie się cenami energii. Będzie bon energetyczny

    Minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska zapowiedziała, że po świętach pakiet ustaw dotyczących cen energii trafi pod obrady rządu. Dodała też, że proces legislacyjny musi zakończyć się w pierwszej połowie maja.

    REKLAMA

    Wielkanoc 2024. Polacy szykują się na święta przed telewizorem?

    Jaka będzie tegoroczna Wielkanoc? Z badania online przeprowadzonego przez firmę Komputronik wynika, że leniwa. Polacy są zmęczeni i marzą o odpoczynku. 

    Biznes kontra uczelnie – rodzaj współpracy, korzyści

    Czy doktorat dla osób ze świata biznesu to synonim synergii? Wielu przedsiębiorców może zadawać sobie to pytanie podczas rozważań nad podjęciem studiów III stopnia. Na ile świat biznesu przenika się ze światem naukowym i gdzie należy szukać wzajemnych korzyści?

    Jak cyberprzestępcy wykorzystują sztuczną inteligencję?

    Hakerzy polubili sztuczną inteligencję. Od uruchomienia ChataGPT liczba złośliwych wiadomości pishingowych wzrosła o 1265%! Warto wiedzieć, jak cyberprzestępcy wykorzystują rozwiązania oparte na AI w praktyce.

    By utrzymać klientów tradycyjne sklepy muszą stosować jeszcze nowocześniejsze techniki marketingowe niż e-commerce

    Konsumenci wciąż wolą kupować w sklepach stacjonarnych produkty spożywcze, kosmetyki czy chemię gospodarczą, bo chcą je mieć od razu, bez czekania na kuriera. Jednocześnie jednak oczekują, że tradycyjne markety zapewnią im taki sam komfort kupowania jak sklepy internetowe.

    REKLAMA

    Transakcje bezgotówkowe w Polsce rozwijają się bardzo szybko. Gotówka jest wykorzystywana tylko do 35 proc. transakcji

    W Polsce około 2/3 transakcji jest dokonywanych płatnościami cyfrowymi. Pod tym względem nasz kraj jest w światowej czołówce - gotówka jest wykorzystywana tylko do ok. 35 proc. transakcji.

    Czekoladowa inflacja (chocoflation) przed Wielkanocą? Trzeci rok z rzędu produkcja kakao jest mniejsza niż popyt

    Ceny kakao gwałtownie rosną, ponieważ 2024 r. to trzeci z rzędu rok, gdy podaż nie jest w stanie zaspokoić popytu. Z analiz Allianz Trade wynika, że cenę za to będą płacić konsumenci.

    REKLAMA