| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Bezpłatne szkolenie „Traceability - śledzenie ruchu i pochodzenia artykułów w przedsiębiorstwie” – 29 października 2014 r.

Bezpłatne szkolenie „Traceability - śledzenie ruchu i pochodzenia artykułów w przedsiębiorstwie” – 29 października 2014 r.

Serwis decyzje- IT.pl zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line „Traceability - śledzenie ruchu i pochodzenia artykułów w przedsiębiorstwie”, które odbędzie się 29 października 2014 r. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl

Pojęcie Traceability jest nierozerwalnie związane z zagadnieniami zaopatrzenia i produkcji.

Odnosi się ono do możliwości identyfikacji i monitorowania każdego artykułu od jego pozyskania, przez magazynowanie, po użycie lub dalej, po sprzedaży.

Kluczowe dla możliwości śledzenia artykułów jest nadawanie im numerów seryjnych lub numerów partii, które stanowią identyfikator konkretnych elementów. Wykorzystanie kodów kreskowych znacząco ułatwia obsługę transakcji magazynowych a także przyspiesza procesy kontroli jakości, równie kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa, jak samo traceability.

Dla przedsiębiorców stykających się na przykład z artykułami spożywczymi lub związanymi z farmacją śledzenie ruchu i pochodzenia artykułów to wręcz konieczność w świetle przepisów Parlamentu Europejskiego oraz Rady Unii Europejskiej


W trakcie webinarium zajmiemy się między innymi:

  • Parametrami danych podstawowych w systemie Sage ERP X3, które ułatwiają śledzenie ruchu towarów
  • Numerami seryjnymi i numerami partii
  • Parametrami magazynów w systemie z lokalizacjami, strefami, statusami jakości

Omówimy także typowy obieg artykułów, od zamówienia zakupu, przez przyjęcie, wydanie na produkcję, przyjęcie wyrobu gotowego i wydanie do klienta, a następnie prześledzimy przemieszczanie się artykułów w ramach tego procesu w systemie Sage ERP X3 zarówno pod kątem dokumentów finansowych, jak i fizycznych ruchów artykułów  http://decyzje-it.pl/pub/uploadimages/zarejestruj-niebieski.png

Termin:

29 października 2014 roku, początek o godz. 10:00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu).


Organizatorzy:

http://decyzje-it.pl/pub/uploadimages/sage_75x49.jpg

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6 milionów klientów oraz ponad 13 200 pracowników na całym świecie.

http://decyzje-it.pl/pub/uploadimages/logo_decyzje.jpg

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, APS, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Polecamy artykuły

Zdjęcia

Internet, szkolenie / fot. Fotolia
Internet, szkolenie / fot. Fotolia

Przewodnik po zmianach przepisów 2017/201825.80 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kredyt Inkaso S.A.

Nowoczesna windykacja

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK