| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Bezpłatne szkolenie „IFS Applications dla firm serwisowych” - 10 października 2014 r.

Bezpłatne szkolenie „IFS Applications dla firm serwisowych” - 10 października 2014 r.

Serwis decyzje- IT.pl zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line „IFS Applications dla firm serwisowych”, które odbędzie się 10 października 2014 r. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl

Planowanie zadań w organizacji rozproszonej, gdzie harmonogram pracy załogi składa się w znacznej mierze z czasu podróży, jest złożonym i żmudnym zadaniem dla dyspozytora, odpowiedzialnego za przydział zadań w taki sposób, aby minimalizować koszty podróży przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego standardu czasów realizacji usług, jak również przy zapewnieniu spełnienia wszystkich istotnych wymagań – m.in. uprawnień, umiejętności, dostępności części zamiennych czy oprzyrządowania, pojemności środka transportu itp.

Harmonogramowanie serwisu jest również dużym wyzwaniem informatycznym z uwagi na ogromną złożoność obliczeniową, zaś utworzony harmonogram szybko ulega degradacji na skutek zmian i nieprzewidzianych zdarzeń.

 Oprogramowanie oferowane przez firmę IFS rozwiązuje zagadnienie optymalizacji harmonogramu prac serwisowych w czasie rzeczywistym, nieustannie reagując na zmiany, które pojawiają się w ciągu dnia pracy.

 Budowa optymalnego harmonogramu daje wymierne korzyści biznesowe: skrócenie czasu podróży, co przekłada się zarówno na niższe koszty, jak też większą ilość zadań realizowanych w ciągu dnia Rośnie też satysfakcja i lojalność klientów.

 Kluczowym elementem środowiska IT dla firm serwisowych jest również aplikacja mobilna, która zostanie zaprezentowana na przykładzie rozwiązania dla serwisu urządzeń i infrastruktury. Rozwiązanie to współpracuje ze zintegrowanym systemem wspomagającym zarządzanie IFS Applications, który jest konfigurowalną, jednorodną platformą zarządczą, wspierającą zarówno krytyczne procesy biznesowe – w szczególności procesy zarządzania serwisem – jak i szereg procesów wspierających i komplementarnych: finanse, księgowość, kadry, płace, obieg dokumentów i in.

Webinarium skierowane jest do szeroko rozumianego segmentu firm zarządzających pracownikami mobilnymi. Grupa ta obejmuje zarówno firmy eksploatujące własną infrastrukturę, firmy prowadzące serwis sprzedanych urządzeń (własnych bądź innych producentów), jak również firmy, realizujące usługi w terenie (rzeczoznawcy, windykatorzy, przedstawiciele handlowi itp.).


Agenda:

  • Prezentacja na żywym systemie rozwiązania do optymalizacji harmonogramu prac w terenie
  • Omówienie funkcjonalności rozwiązania mobilnego na przykładzie serwisu urządzeń
  • Podsumowanie

Termin:

10 października 2014 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu)

Czytaj także

Zdjęcia

Biznes, internet, szkoleni / fot. Fotolia
Biznes, internet, szkoleni / fot. Fotolia

INFORLEX Kadry Płace i HR211.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Andziak

Księgowy / Biuro rachunkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK