| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Szkolenie "Bezpieczeństwo, organizacja i zabezpieczenie prac na wysokości" - 27 czerwca 2014 r.

Szkolenie "Bezpieczeństwo, organizacja i zabezpieczenie prac na wysokości" - 27 czerwca 2014 r.

Zapraszamy na szkolenie "Bezpieczeństwo, organizacja i zabezpieczenie prac na wysokości", które odbędzie się 27 czerwca 2014 r. w Warszawie.

Firma HSEC sp. z. o. o. przy współpracy z wykładowcami Państwowej Inspekcji Pracy, ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na seminarium poświęcone tematyce bezpieczeństwa, organizacji i zabezpieczeniu prac na wysokości. Wybrane zagadnienia w oparciu o obowiązujące regulacje prawne przedstawią w sposób profesjonalny wykładowcy PIP zajmujący się na co dzień tematyką bezpieczeństwa pracy w budownictwie.

Seminarium skierowane jest do pracodawców, osób kierujących pracownikami,   pracowników służby BHP, osób odbierających rusztowania, montażystów rusztowań.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w seminarium.

Obowiązki pracodawcy w zakresie BHP

Tematyka seminarium:

  1. Definicja prac na wysokości
  2. Organizacja prac na wysokości - nadzór i odpowiedzialność
  3. Zabezpieczenie zbiorowe (balustrady, siatki itp. wymagania)
  4. Rusztowania – wymagania oraz przykłady nieprawidłowości
  5. Montaż oraz odbiór rusztowań – szczegółowe wymagania
  6. Środki ochrony indywidualnej do prac na wysokości. Dostęp budowlany i dostęp linowy