| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Szkolenie "Zaawansowane kompendium prawa pracy 2014" 16-17 czerwca 2014 r.

Szkolenie "Zaawansowane kompendium prawa pracy 2014" 16-17 czerwca 2014 r.

Zapraszamy na szkolenie "Zaawansowane kompendium prawa pracy 2014", które odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2014 r. w Warszawie.

Zapraszamy na szkolenie "ZAAWANSOWANE KOMPEDIUM PRAWA PRACY 2014 PO ZMIANACH ORAZ ORZECZNICTWO SĄDU NAJWYŻSZEGO".

Ostatnie nowelizacje przepisów prawa pracy są niestety dość lakoniczne i ich zrozumienie wymaga dogłębnej analizy w powiązaniu z pozostałymi przepisami, gdyż aby ocenić ich konsekwencje należy odnieść się do ogółu regulacji z tego zakresu. Powyższe dotyczy zwłaszcza nowelizacji przepisów o czasie pracy dotyczącej tzw. elastycznych rozwiązań czasu pracy. Dopiero spojrzenie na nią przez ogół zasad rządzących planowaniem i rozliczaniem czasu pracy pozwali na wyrobienie sobie zdania w tym zakresie. Nie mniej ważne jest śledzenie interpretacji urzędowych dotyczących zmienianych przepisów, gdyż zarówno nowelizacja dotycząca czasu pracy, jak i urlopów wychowawczych doczekały się już kilku stanowisk tłumaczących nie do końca proste przepisy. Aby ułatwić poruszanie się w nowych regulacjach przygotowaliśmy kompendium – pigułkę wiedzy o zmianach z praktycznego punktu widzenia, która z pewnością pozwoli się w nich odnaleźć.

Zobacz również: Indywidualne prawo pracy

Zajmowanie się kadrami od wielu lat oznacza śledzenie orzecznictwa Sądu Najwyższego, gdyż znajomość samego Kodeksu pracy już od dawna nie wystarcza. Poglądy SN niestety również ewoluują, a więc trzeba być na bieżąco, aby nie popełnić błędu podejmując decyzje w sprawach zwolnienia pracownika, wynagrodzeń, czy czasu pracy. Przykładowo jeszcze kilka lat temu SN negował 9-10-letnie umowy na czas określony, a od niedawna twierdzi, że już umowa zawarta na 5 lat może stanowić obejście przepisów o zatrudnianiu na czas nieokreślony. Orzecznictwo SN z dwóch ostatnich lat w pigułce proponujemy w ramach niniejszego szkolenia.

Grupa docelowa:

Do uczestnictwa w seminarium zapraszamy Dyrektorów Personalnych, kierowników, Menedżerów działów HR, osoby odpowiedzialne za sprawy kadrowe w firmie, wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy.

Zadaj pytanie: Forum

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIU ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

http://szkoleniaeksperckie.pl/szkolenia/kompedium-prawa-pracy

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Wojciech Krawczyk

Instruktor American Heart Association (pierwsza pomoc).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »