| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Bezpłatne szkolenie on-line "Trendy w systemach CRM - szerszy dostęp, krótsza sprzedaż i lepszy serwis"

Bezpłatne szkolenie on-line "Trendy w systemach CRM - szerszy dostęp, krótsza sprzedaż i lepszy serwis"

Serwis decyzje IT zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line: "Trendy w systemach CRM - szerszy dostęp, krótsza sprzedaż i lepszy serwis", które odbędzie się 28 maja 2014 r. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl

Osławiony widok 360-stopni to w dzisiejszych czasach za mało.

Podczas tej prezentacji omówimy jak zaprząc najnowsze trendy w systemach CRM do zwiększenia efektywności sprzedaży i obsługi klientów.

Na przykładzie nowych produktów linii Microsoft Dynamics oraz nowych funkcjonalności Microsoft Dynamics CRM 2013 pokażemy jak usprawnić procesy sprzedaży end-to-end – od pozyskania klienta, przez możliwość podejmowania lepszych decyzji aż po skuteczne oparte o wiarygodnych danych zamknięcia sprzedaży.

Podczas prezentacji omówimy też nowe funkcjonalności Dynamics CRM 2013 do obsługi reklamacji i kontraktów.


Agenda:

  • Wprowadzenie do najnowszych trendów w systemach CRM
  • Jak zaprząc nowe funkcjonalności do zwiększenia efektywności procesów?
  • Podsumowanie i pytania


Termin:

28 maja (środa) 2014 roku, początek o godz. 10.00zarejestruj się


Prowadzący:

Jakub Skałbania zajmuje się systemami CRM od 2004 roku. Jest współautorem dwóch książek – kompendiów wiedzy o wdrożeniach CRM wydanych w USA. Od 2010 jako jedyny w Polsce posiada nadawany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional.

Jakub jest Partnerem i Konsultantem w Netwise SA – polskiego lidera wdrożeń platform CRM opartych o Dynamics CRM.

W pracy zajmuje się projektowaniem i przygotowywaniem organizacji do wdrożenia systemów CRM/CEM oraz mapowaniem celów biznesowych na architekturą biznesową wdrażanych systemów.


Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy:

Netwise S.A. to najbardziej doświadczony integrator Microsoft Dynamics CRM w Polsce i w Europie Środkowej. Spółka w ciągu 6 lat działalności ukończyła ponad 60 wdrożeń platform opartych o Dynamics CRM w branżach takich, jak: telekomunikacja, dystrybucja, produkcja, medyczna i wydawnicza. Wśród projektów zrealizowanych przez Netwise są wszystkie największe wdrożenia w Polsce, a wszyscy Klienci osiągnęli cele biznesowe stawiane wdrażanym systemom.

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

kobieta, praca przy komputerze, biuro, biznes,
kobieta, praca przy komputerze, biuro, biznes,

Personel i Zarządzanie 4/201730.03 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Anna Welsyng

Radca prawny i doradca podatkowy. Prowadzi swoją kancelarię w Warszawie, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowo-księgowej firm i innych podatników. Autorka kilkuset publikacji o tematyce podatkowej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »