| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Bezpłatne szkolenie on-line "Trendy w systemach CRM - szerszy dostęp, krótsza sprzedaż i lepszy serwis"

Bezpłatne szkolenie on-line "Trendy w systemach CRM - szerszy dostęp, krótsza sprzedaż i lepszy serwis"

Serwis decyzje IT zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line: "Trendy w systemach CRM - szerszy dostęp, krótsza sprzedaż i lepszy serwis", które odbędzie się 28 maja 2014 r. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl

Osławiony widok 360-stopni to w dzisiejszych czasach za mało.

Podczas tej prezentacji omówimy jak zaprząc najnowsze trendy w systemach CRM do zwiększenia efektywności sprzedaży i obsługi klientów.

Na przykładzie nowych produktów linii Microsoft Dynamics oraz nowych funkcjonalności Microsoft Dynamics CRM 2013 pokażemy jak usprawnić procesy sprzedaży end-to-end – od pozyskania klienta, przez możliwość podejmowania lepszych decyzji aż po skuteczne oparte o wiarygodnych danych zamknięcia sprzedaży.

Podczas prezentacji omówimy też nowe funkcjonalności Dynamics CRM 2013 do obsługi reklamacji i kontraktów.


Agenda:

  • Wprowadzenie do najnowszych trendów w systemach CRM
  • Jak zaprząc nowe funkcjonalności do zwiększenia efektywności procesów?
  • Podsumowanie i pytania


Termin:

28 maja (środa) 2014 roku, początek o godz. 10.00zarejestruj się


Prowadzący:

Jakub Skałbania zajmuje się systemami CRM od 2004 roku. Jest współautorem dwóch książek – kompendiów wiedzy o wdrożeniach CRM wydanych w USA. Od 2010 jako jedyny w Polsce posiada nadawany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional.

Jakub jest Partnerem i Konsultantem w Netwise SA – polskiego lidera wdrożeń platform CRM opartych o Dynamics CRM.

W pracy zajmuje się projektowaniem i przygotowywaniem organizacji do wdrożenia systemów CRM/CEM oraz mapowaniem celów biznesowych na architekturą biznesową wdrażanych systemów.


Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy:

Netwise S.A. to najbardziej doświadczony integrator Microsoft Dynamics CRM w Polsce i w Europie Środkowej. Spółka w ciągu 6 lat działalności ukończyła ponad 60 wdrożeń platform opartych o Dynamics CRM w branżach takich, jak: telekomunikacja, dystrybucja, produkcja, medyczna i wydawnicza. Wśród projektów zrealizowanych przez Netwise są wszystkie największe wdrożenia w Polsce, a wszyscy Klienci osiągnęli cele biznesowe stawiane wdrażanym systemom.

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Mikołaj Lech

prawnik, aplikant rzecznikowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »