| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Finał akcji edukacyjnej „Po pierwsze biznes” – 23 listopada 2012 r. w Warszawie

Finał akcji edukacyjnej „Po pierwsze biznes” – 23 listopada 2012 r. w Warszawie

Ostatnia i zarazem podsumowująca tegoroczną edycję akcji „Po Pierwsze Biznes“ będzie konferencja warszawska, która odbędzie się 23 listopada 2012 r. w hotelu Polonia Palace. Gościem specjalnym konferencji w Warszawie będzie prof. Modzelewski, wybitny ekspert w dziedzinie podatków.

W panelu dyskusyjnym na temat relacji fiskusa z przedsiębiorcą wystąpią m.in. Marcin Kołodziejczyk, założyciel ruchu Niepokonani 2012 oraz Jerzy Bielawny z Instytutu Studiów Podatkowych. Paneliści na bazie swoich doświadczeń powiedzą przedsiębiorcom, jak w praktyce bronić się przed fiskusem za pomocą dostępnych na rynku narzędzi oraz rozwiązań.

Na konferencji w Warszawie podsumowane zostaną również wyniki badań ankietowych przeprowadzonych wśród uczestników konferencji regionalnych. W sumie zebrano ponad 400 ankiet, w których zapytano przedsiębiorców o takie aspekty, jak proponowane zmiany w systemie podatkowym, największe utrudnienia w rozliczaniu podatków czy charakter ich relacji z fiskusem. Konferencję poprowadzi i wyniki omówi Przemysław Talkowski, autor programu „Państwo w Państwie” oraz „Nie daj się fiskusowi”.

Po części wykładowej, przedsiębiorcy będą mieli okazję odbyć indywidualne konsultacje z ekspertami ISP, a także wymienić się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnego biznesu.

Ze szczegółową agendą konferencji zapoznać się można na stronie www.popierwszebiznes.pl, poprzez którą prowadzona jest również rejestracja online.

Cel akcji „Po Pierwsze Biznes“

Prowadzenie firmy łączy się z nieustającym ryzykiem fiskalnym. Agresywne interpretacje urzędników, zawiłe i zmieniające się prawo podatkowe to realne zagrożenia dla prowadzenia własnego biznesu, dlatego tak ważne jest bycie na bieżąco ze zmianami w prawie podatkowym.

W tym właśnie celu powstała skierowana do polskich przedsiębiorców akcja edukacyjna „Po pierwsze biznes“, którą zainicjowała firma Risk Partner we współpracy z PKPP Lewiatan oraz Instytutem Studiów Podatkowych.

Akcja obejmuje cykliczne konferencje poświęcone bezpieczeństwu podatkowemu. Spotkania z przedsiębiorcami odbyły się do tej pory w 7 polskich miastach, m in. w Krakowie, Katowicach, Gdyni, Poznaniu czy Wrocławiu. Akcja trwa od sierpnia 2012 r. i zostanie podsumowana na ww. Konferencji w Warszawie.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK