| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > E-learning > Jak wykorzystać technologię na rzecz biznesu?

Jak wykorzystać technologię na rzecz biznesu?

Znajomość języków obcych to jeden z głównych wyznaczników atrakcyjności na rynku pracy. Nie mniej cenna jest wiedza z zakresu innowacyjnych technologii, które odgrywają w biznesie kluczową rolę i stanowią najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej nad pozostałymi firmami. Tajemnicą sukcesu wielu z najlepszych jest umiejętne połączenie współczesnego potencjału technicznego z podnoszeniem kwalifikacji.

To prawda, że tradycyjne podejście do nauki odchodzi powoli w odstawkę. Uczęszczanie na kursy jest czasochłonne, kosztowne, a w wielu przypadkach okazuje się także nieefektywne. Z tego względu, właściciele firm i przedsiębiorstw coraz częściej wybierają szkolenia w formie interaktywnej. E-learning to najlepszy przykład optymalnego wykorzystania nowoczesnej techniki w celu uzyskania wymiernych korzyści. W tym przypadku, mowa oczywiście o korzyściach w postaci wzrostu kompetencji i wiedzy uczestników. Prowadzi to do wniosku, że e-learningowa technologia w biznesie to nic innego niż…

Inwestycja w kwalifikacje

Nowoczesne platformy edukacyjne pozwalają zapomnieć o konieczności wynajmowania sal konferencyjnych. Mobilność tej technologii pozwala na kontynuowanie zajęć nawet za granicą albo w trakcie podróży, jeśli tyko mamy dostęp do Internetu. Ponadto, skutecznej nauce sprzyja możliwość swobodnego odtwarzania lekcji bądź szkoleń.

Przeczytaj również: Praktyczne zastosowanie e-learningu w biznesie

Nauka przez Internet

Na wspomnienie edukacji w wirtualnych warunkach zazwyczaj przychodzą na myśl e-booki bądź interaktywne testy językowe. Takie materiały nie gwarantują jednak systematycznych postępów, bo nawet najlepszy podręcznik nie zastąpi doświadczonego nauczyciela oraz motywacji wynikającej z uczestniczenia w grupowych zajęciach. Tłumaczy to rosnącą popularność kursów językowych prowadzonych za pośrednictwem Internetu w czasie rzeczywistym. Teraz każdy z laptopem i dostępem do sieci może uczestniczyć w video-konferencji ,,na żywo”.

Nowoczesne platformy edukacyjne pozwalają zapomnieć o konieczności siedzenia w szkolnej ławce. Mobilność rozwiązania pozwala na kontynuowanie zajęć nawet za granicą albo w trakcie podróży, jeśli tyko mamy dostęp do Internetu. Ponadto, skutecznej nauce sprzyja możliwość swobodnego odtwarzania lekcji, co jest wyjątkowo pomocne w przypadku opuszczenia zajęć.

Czy wiesz, że dzięki platormie e-learningowej Twoi pracownicy mogą uczyć się języków obcych lub podnosić wiedzę z konkretnej dziedziny bez wychodzenia z biura? Wystarczy dostęp do Internetu i poświęcenie czasu na udział w nowoczesnym szkoleniu!

Zobacz serwis: E-learning

reklama

Polecamy artykuły

Ekspert:

LingoLab.pl

Internetowa Szkoła Językowa

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Nowoczesne platformy edukacyjne pozwalają zapomnieć o konieczności siedzenia w szkolnej ławce.
Nowoczesne platformy edukacyjne pozwalają zapomnieć o konieczności siedzenia w szkolnej ławce.

Polish your HR English 2 Angielski (nie) tylko dla HR –owca49.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Lege Artis

Ekspert wieszjak.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK