| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Samochód > Eksploatacja > Jak zima wpływa na flotę firmową

Jak zima wpływa na flotę firmową

Zima to okres wytężonej pracy dla managerów flot. To na ich brakach spoczywa zapewnienie ciągłości pracy tych kierowców, którzy nie radzą sobie z zimową aurą. Im oni mają więcej pracy z szeroko rozumianą likwidacją szkód, tym więcej przed nimi możliwości w poprawie zarządzania flotą – edukacja.

Paradoksalnie dzięki zimie zgodnie z krzywą Gaussa mamy niewielu kierowców, którzy znając swoje niedoskonałości bez obiekcji rezygnuje z jazdy w tych trudnych warunkach, również niewielu tych, którzy radzą sobie z nimi bardzo dobrze traktując ten okres jako czas rozwoju, oraz całą rzeszę pozostałych użytkowników dróg, którym to najczęściej przydarzają się różne przygody. To poniekąd jest wyjaśnienie tytułu tego artykułu.

Pamiętajmy - niezależnie od tego, z którą grupą kierowców się identyfikujemy, niezależnie od doświadczenia i swojej z reguły zbyt wysokiej samooceny, KAŻDY kierowca może się rozwijać i podnosić swoje umiejętności.

Przecież samochód jest i będzie do naszej starości jednym z najważniejszych urządzeń gospodarstwa domowego, czy też jednym z najważniejszych narzędzi w pracy. A więc mamy masę czasu na rozwój. Warto, więc zacząć już teraz, aby już kolejnej zimy nie tylko czuć się za kierownicą pewniej, ale przede wszystkim, żeby więcej umieć.

Do tego potrzebny będzie zestaw narzędzi, dzięki którym będziemy wiedzieli w jaki sposób to zrobić, bo lepiej jest umieć i cieszyć się jazdą niż dzwonić po pomoc drogową.

Zapraszam zatem do przeczytania kolejnych artykułów związanych z doskonaleniem techniki jazdy oraz przygotowaniem do jazdy samochodem w zimie.

Polecamy: Fotoradar i samochód firmowy - kto płaci mandat

reklama

Eksperci:

Szkoła Jazdy Subaru

Kursy z doskonalenia techniki jazdy

Mirek Gumula

Szkoła Jazdy Subaru

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Jak zima wpływa na flotę firmową
Jak zima wpływa na flotę firmową

Jak zima wpływa na flotę firmową
Jak zima wpływa na flotę firmową

Jak zima wpływa na flotę firmową
Jak zima wpływa na flotę firmową

Personel i Zarządzanie 4/201742.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Duraj

doktor hab. nauk prawnych, ekspert z zakresu prawa pracy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »