| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Personel > Rekrutacja > Narzędzia HR a efektywność sił sprzedaży. Od intuicji i ogólnej wiedzy do specjalistycznych rozwiązań

Narzędzia HR a efektywność sił sprzedaży. Od intuicji i ogólnej wiedzy do specjalistycznych rozwiązań

W końcu stycznia rozpoczęło się internetowe badanie Instytutu Rozwoju Biznesu i Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem, które dotyczy stosowania narzędzi HR w rekrutacji pracowników i menedżerów sprzedaży oraz w diagnozie potrzeb szkoleniowych.

W końcu stycznia rozpoczęło się internetowe badanie Instytutu Rozwoju Biznesu i Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem, które dotyczy  stosowania narzędzi HR w rekrutacji pracowników i menedżerów sprzedaży oraz w diagnozie potrzeb szkoleniowych.

Ankieta, opracowana przez ekspertów Instytutu i Fundacji, jest adresowana do pracowników działów personalnych, w tym HR Biznes Partnerów.

Wypełnij ankietę

Celem badania jest próba udzielenia odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące praktyki HR w odniesieniu do trudnej kwestii, jaką jest efektywność sił sprzedażowych.

Zobacz: Jak znaleźć pracę?

Ściślej rzecz biorąc, jak narzędzia i metodologia ich stosowania przekładają się na wymierne rezultaty funkcjonowania działów sprzedaży.

Szczegółowy raport na temat wyników badania zostanie upubliczniony 8 marca 2013 roku podczas XII Spotkania Eksperckiego, które odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Sienna w Warszawie.

Analizie empirycznych danych i wniosków płynących z badania towarzyszyć będzie dyskusja praktyków i ekspertów o metodologii i efektywności narzędzi HR. Dzięki takiej formule spotkania są ważnym głosem w debacie środowiska HR nad diagnozą i doskonaleniem praktyki zarządzania kapitałem ludzkim w Polsce.

Zobacz: Wiek kandydata a powodzenie w procesie rekrutacji

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Jarosław Ziółkowski

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK