| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Personel > Rekrutacja > Zamów za darmo CV przez internet

Zamów za darmo CV przez internet

Fabryka CV, to darmowa usługa świadczona od niedawna przez Zieloną Linię, czyli Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia. Każdy może zamówić opracowanie CV (także w jęz. angielskim), a także listu motywacyjnego na stronie zielonalinia.gov.pl. Czas realizacji zamówienia – do 5 dni roboczych.

Najpierw trzeba się zarejestrować w portalu Zielona Linia, wypełniając formularz on-line.

Potem trzeba wybrać jedną z trzech opcji:

a) stwórz CV od podstaw lub pozwól nam ulepszyć  przygotowane przez Ciebie CV,

b) zamów pakiet – CV + List motywacyjny,

c) przetłumacz CV na język angielski.

Następnie trzeba przesłać niezbędne dane potrzebne do przygotowania CV lub listu motywacyjnego.

W sytuacji konieczności ewentualnego uzupełnienia brakujących informacji Zielona Linia będzie się kontaktować z Zamawiającym drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Zielona Linia nie ponosi odpowiedzialności za przesunięcia oraz zmiany w formatowaniu  tekstu, które wynikają z różnic w oprogramowaniu i ustawieniach programów do edycji plików tekstowych.

Fabryka CV Zielonej Linii

Usługa realizowana jest w terminie od  3 do 5 dni roboczych. Czas realizacji usługi liczony jest od dnia zebrania wszystkich niezbędnych informacji od Zamawiającego.

Zrealizowanie usługi następuje w momencie pełnej akceptacji przygotowanych przez Zieloną Linię dokumentów przez Zamawiającego.

Dane osobowe Zamawiających przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi oraz do działań informacyjnych Zielonej Linii i nie są udostępniane żadnym podmiotom trzecim bez zgody Zamawiającego.

Kiedy prezenty firmy dla pracowników są zwolnione z PIT

PIT-2 i inne oświadczenia, które zmniejszają zaliczki na PIT

Zielona Linia przetwarza dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024).

Zamawiający CV otrzyma CV w  pliku, który będzie mógł samodzielnie edytować i wykorzystać podczas wielu rekrutacji.

Istnieje możliwość umieszczenia przygotowanego CV w bazie CV Zielonej Linii, do której dostęp mają pracodawcy współpracujący z Zieloną Linią.

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Adwokat Marta Kawecka Właściciel portalu LegalnaBudowa.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »