| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Wykończenie wnętrz > Ściany > Zalety sufitów podwieszanych i ich zastosowanie

Zalety sufitów podwieszanych i ich zastosowanie

Sufity podwieszane są coraz częściej stosowane, głównie z powodu na coraz większy zakres ich stosowania. Sufity podwieszane mogą poprawić komfort mieszkania, mogą też wpłynąć na koszty eksploatacyjne. Zobacz gdzie można zastosować sufity podwieszane.

Czyszczenie sufitów podwieszanych

Płyty sufitowe są skutecznym rozwiązaniem również wszędzie tam, gdzie priorytetem jest czystość oraz higiena, czyli np. w różnego rodzaju placówkach medycznych. Produkty dedykowane do tego typu zastosowań charakteryzują się niskim współczynnikiem emitowania cząsteczek, utrudniając rozprzestrzenianie się bakterii. Ich powierzchnia jest gładka, co pozwala z łatwością ją czyścić.

Zobacz także: Jak czyścić sufity podwieszane?

Równie istotna w tym względzie jest odporność na wilgoć. Płyty wykonane ze skalnej wełny mineralnej nie absorbują wilgoci. Można więc stosować je nawet w łazienkach i toaletach, gdyż para nie wpływa na ich kształt czy strukturę. Najważniejsze jednak, że takie sufity nie umożliwiają rozwoju grzybów ani pleśni, co ułatwia zachowanie sterylności.

Zobacz także: Jak zamontować sufit podwieszany?

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kisielewska

Starszy Konsultant w KDCP. Prawnik i Doradca podatkowy. Do 2015 r. senior konsultant w Ernst & Young, wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w Zespole Zarządzania Wiedzą Podatkową Infosys BPO i w Departamencie VAT Ministerstwa Finansów. Jej specjalizacja obejmuje podatkowe i prawne aspekty obrotu towarowego, przede wszystkim w zakresie VAT, cła oraz regulacji dot. biokomponentów i biopaliw ciekłych. Audytor kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, m.in. w zakresie spełnienia kryteriów VAT – w tym należytej staranności, wymogów celnych, AEO i wymogów dot. wytwarzania i obrotu biokomponentami i biopaliwami ciekłymi. Przeprowadziła kilkanaście szkoleń z zakresu VAT i cła. Autorka opracowań w czasopismach branżowych na temat VAT, cła i obrotu towarowego. Uczestnik międzynarodowych konferencji i szkoleń w zakresie VAT i cła. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wyróżniona nagrodą Prof. Kodrębskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK