| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Rynek wtórny > Jak skutecznie sprzedać nieruchomość w Internecie?

Jak skutecznie sprzedać nieruchomość w Internecie?


Proces sprzedaży mieszkania lub domu powinniśmy zacząć od odpowiedniej promocji naszej oferty w Sieci. Popularną formą dotarcia do dużej ilości potencjalnych nabywców są internetowe serwisy ogłoszeniowe. Co zrobić, aby oferta przyciągnęła uwagę użytkownika, w którego zasięgu znajdują się tysiące propozycji?

Nie warto dodawać do obrazków żadnych dodatkowych elementów graficznych, które zasłaniają nieruchomość. Napisy typu OKAZJA, BEZ POŚREDNIKÓW lepiej dodać w tytule oferty lub jego opisie. Dobrym pomysłem jest umieszczenie wśród zdjęć zeskanowanego planu mieszkania. Może to być nawet schematyczny rysunek z zaznaczeniem drzwi i okien, a także stron świata, aby potencjalny nabywca wiedział, na którą stronę wychodzą. Zwróćmy uwagę, które zdjęcie umieszczamy jako pierwsze, bo to ono jest widoczne na stronach z wynikami wyszukiwania. Powinno prezentować atut mieszkania, np. najładniejszy pokój z widokiem na okno, sam widok z okna lub budynku z zewnątrz. 

Pamiętajmy – liczy się pierwsze wrażenie, dlatego postarajmy się, aby zdjęcia były dobrej jakości i rozdzielczości (optymalny rozmiar to 800x600 pikseli). Jeśli fotografie będą małe lub niewyraźne, nie zdołają w pełni przedstawić zalet nieruchomości a nawet mogą skutecznie zniechęcić internautę do osobistej wizyty w prezentowanym lokalu.

reklama

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Do opisu nieruchomości obowiązkowo dołączone powinny być zdjęcia
Do opisu nieruchomości obowiązkowo dołączone powinny być zdjęcia

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci

Kancelaria prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »