| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Rynek wtórny > Jak skutecznie sprzedać nieruchomość w Internecie?

Jak skutecznie sprzedać nieruchomość w Internecie?


Proces sprzedaży mieszkania lub domu powinniśmy zacząć od odpowiedniej promocji naszej oferty w Sieci. Popularną formą dotarcia do dużej ilości potencjalnych nabywców są internetowe serwisy ogłoszeniowe. Co zrobić, aby oferta przyciągnęła uwagę użytkownika, w którego zasięgu znajdują się tysiące propozycji?

Nie warto dodawać do obrazków żadnych dodatkowych elementów graficznych, które zasłaniają nieruchomość. Napisy typu OKAZJA, BEZ POŚREDNIKÓW lepiej dodać w tytule oferty lub jego opisie. Dobrym pomysłem jest umieszczenie wśród zdjęć zeskanowanego planu mieszkania. Może to być nawet schematyczny rysunek z zaznaczeniem drzwi i okien, a także stron świata, aby potencjalny nabywca wiedział, na którą stronę wychodzą. Zwróćmy uwagę, które zdjęcie umieszczamy jako pierwsze, bo to ono jest widoczne na stronach z wynikami wyszukiwania. Powinno prezentować atut mieszkania, np. najładniejszy pokój z widokiem na okno, sam widok z okna lub budynku z zewnątrz. 

Pamiętajmy – liczy się pierwsze wrażenie, dlatego postarajmy się, aby zdjęcia były dobrej jakości i rozdzielczości (optymalny rozmiar to 800x600 pikseli). Jeśli fotografie będą małe lub niewyraźne, nie zdołają w pełni przedstawić zalet nieruchomości a nawet mogą skutecznie zniechęcić internautę do osobistej wizyty w prezentowanym lokalu.

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Do opisu nieruchomości obowiązkowo dołączone powinny być zdjęcia
Do opisu nieruchomości obowiązkowo dołączone powinny być zdjęcia

Personel i Zarządzanie – prenumerata390.15 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Studia I, II stopnia, studia podyplomowe, dyplom University of London, biznes, zarządzanie, finanse, filologie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK