| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Raporty i analizy > Osiedle Alpha w warszawskich Skoroszach: dzień otwarty

Osiedle Alpha w warszawskich Skoroszach: dzień otwarty

Osiedle Alpla w warszawskich Skoroszach to inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. W sobotę 17. września deweloper zorganizował dzień otwarty dla zainteresowanych kupnem mieszkania.

W sobotę 17 września w godzinach 10–17 deweloper otworzył dla zwiedzających Osiedle Alpha. W tym dniu odwiedzający inwestycję mogli zobaczyć mieszkania, które powstały w drugim etapie budowy projektu, zakończonym pół roku przed zakładanym terminem. Osoby planujące zakup miały możliwość obejrzenia lokali znajdujących się w budynku pokazowym. To niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić rozwiązania zastosowane przy realizacji inwestycji i jakość wykończenia. Z okazji Dnia Otwartego organizatorzy zaprosili również swoich gości na poczęstunek w miejscu specjalnie przygotowanym na tę okoliczność, przy wejściu na osiedle.  

Odwiedzający mogli też zasięgnąć szczegółowych informacji na temat lokali, które inwestor objął promocją. W specjalnej ofercie znalazły się zarówno gotowe mieszkania, te które w najbliższym czasie zostaną oddane, jak również lokale w rozpoczętej teraz fazie budowy inwestycji. Podczas wizyty na Osiedlu Alpha będzie można zobaczyć rozkład i usytuowanie gotowych mieszkań znajdujących się w oferci, jak również najnowszą część projektu, która jest obecnie realizowana.   

Zobacz także: Więcej kredytów na zakup nowych mieszkań

Promocje dla klientów

Osoby zainteresowane zakupem lokalu mogły też liczyć na promocyjne ceny już od 6250 zł/mkw. oraz dodatkowe bonusy i atrakcyjne warunki płatności. Do wybranych mieszkań deweloper oferuje komórkę lokatorską gratis. Ponadto, nabywcy mieszkań, które powstają w najnowszej fazie budowy, mogą skorzystać z systemu finansowania 10/90.  

W każdym z etapów inwestycji zainteresowani znajdą lokale, które kwalifikują się do zaciągnięcia kredytu z rządową dopłatą w ramach programu „Rodzina na Swoim” według zasad obowiązujących po nowelizacji przepisów.

Zobacz także: Sprzedaż mieszkań w sierpniu: poprawiła się sytuacja sprzedających

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Osiedle Alpla w warszawskich Skoroszach to inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. RED Real Estate Development
Osiedle Alpla w warszawskich Skoroszach to inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. RED Real Estate Development

Klasyfikacja Środków Trwałych 2016 ze stawkami amortyzacji i powiązaniem z KŚT 201079.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Motiveo

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. Platforma ta przeznaczona jest dla całego sektora MŚP.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »