| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Nieruchomości komercyjne > Bieg na szczyt Rondo 1 – już w marcu

Bieg na szczyt Rondo 1 – już w marcu

9 marca 2012 odbędzie się III „Bieg na Szczyt Rondo 1”. Bieg na czas po schodach Rondo I już drugi rok z rzędu otrzymał rangę „Master Race” w cyklu Towerrunnig World Cup. Kwota zebrana z opłat startowych zostanie przekazana Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

Zapisy do startu w zawodach ruszą w czwartek, 24 stycznia o godz. 12:00. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem systemu rejestracyjnego znajdującego się na stronie www.biegnaszczyt.pl.

Wszyscy uczestnicy „Biegu na Szczyt” otrzymają w pakiecie startowym oficjalne koszulki imprezy i numery startowe. Po ukończeniu biegu, każdy zawodnik otrzyma ponadto pamiątkowy medal. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz puchary.

W 2013 roku biegi „Master Races” Pucharu Świata odbędą się m.in. w Empire State Building (Nowy Jork), Stratosphere Tower (Las Vegas), John Hancock Center (Chicago), Taipei 101 (Taipei) czy Millennium Tower (Wiedeń).

W zeszłorocznej edycji imprezy w Rondo 1 udział wzięło blisko 600 osób, w tym czołowi zawodnicy Pucharu Świata: Bartosz Świątkowski, Piotr Łobodziński, Tomas Celko, Viktor Nowotny czy Cristina Bonacia. Wśród mężczyzn zwyciężył Włoch Fabio Ruga, z czasem 00:03:39,53, a wśród kobiet najlepsza okazała się Polka Anna Ficner, która uzyskała czas 00:05:08,59.

Opłata startowa wynosi minimum 30 zł, a cały dochód z imprezy jest przeznaczony dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Stowarzyszenie otacza opieką dzieci osierocone i opuszczone, zapewniając im dom pełen miłości. W 2012 roku, podczas II edycji „Biegu na Szczyt Rondo 1” zebrano na rzecz Stowarzyszenia 18 000 zł.

Pomysłodawcą „Biegu na Szczyt” jest działająca na europejskich i azjatyckich rynkach firma private equity MGPA. Firma zarządza MGPA Europe Fund II, do którego należy biurowiec Rondo1. Wydarzeniu patronują: radio WAWA oraz miesięcznik „Eurobuild”.

Bieg na Szczyt Rondo 1 w liczbach:

– Całkowita wysokość budynku: 192 m

– Liczba pięter do pokonania: 37

– Przewyższenie: 142m

– Liczba schodów do pokonania: 836

– Liczba schodów na 1 półpiętrze: 12

– Liczba nawrotów: 76

– Dystans do pokonania: ok. 440m (w tym ok. 250m po schodach)

Więcej informacji na www.biegnaszczyt.pl

Zobacz także: Trendy na rynku nieruchomości komercyjnych

Źródło: Advanced PR

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Green Drive

To kampania społeczna realizowana przez Fundację Trans.org (www.trans.org). Głównym celem akcji jest pokazanie firmom transportowym w Europie najlepszych sposobów na zmniejszenie wydatków na paliwo.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »