| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > Osiedle Złotowska w Poznaniu

Osiedle Złotowska w Poznaniu

Osiedle Złotowska w Poznaniu na ul. Złotowskiej 55 realizowana jest przez dewelopera Belveder. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w IV kwartale 2013 roku. W sprzedaży będą mieszkania o powierzchniach od 38 m kw. do 60 m kw.

Osiedle Złotowska to realizacja nowoczesnego energooszczędnego 2-piętrowego budynku, o nowoczesnej architekturze idealnie wpasowującego się w charakter ulicy Złotowskiej. Położona w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, ale z dala od zgiełku i hałasu. Zlokalizowana w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą miejską. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie mieszkania cechować będzie wyjątkowo małe zużycie energii tytułem ogrzewania, co wynika z udoskonalonej technologii w jakiej powstanie budynek oraz z zastosowania rozwiązań gwarantujących, unikalne w skali miasta, parametry charakterystyki energetycznej, przekładające się na niski koszt utrzymania mieszkań.

Osiedle Złotowska w Poznaniu Fot. www.belveder.pl/osiedle-zlotowska-55.html

Zobacz także: Osiedle Nowy Raków w Warszawie

Wszystkie rozwiązania gwarantują poważne zmniejszenie kosztów ogrzewania, nawet o połowę.

Do wybudowania budynku używane są materiały wysokiej jakości gwarantujące otrzymanie zakładanych parametrów. Do każdego mieszkania przynależy co najmniej 1 balkon z wyjściem z pokoju dziennego.

W budynku przewidziano 8 mieszkań, po 4 na I i II piętrze oraz 4 lokale usługowo-biurowe na parterze. W przyziemiu, pod budynkiem funkcjonuje hala garażowa z możliwością nabycia dla każdego lokalu mieszkalnego po dwa miejsca postojowe. Budynek będzie ogrodzony, z bramą wjazdową i system kontroli dostępu zapewniające bezpieczeństwo mieszkańcom.

Osiedle Złotowska zlokalizowana jest z dala od miejskiego hałasu, ale z dogodnym i szybkim dojazdem samochodem lub autobusem do centrum Poznania przez co jej walory są nie do przecenienia. Blisko są też centra handlowe.

Zobacz także: Wilanów Garden na warszawskim Wilanowie

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Osiedle Złotowska w Poznaniu Fot. www.belveder.pl/osiedle-zlotowska-55.html
Osiedle Złotowska w Poznaniu Fot. www.belveder.pl/osiedle-zlotowska-55.html

Personel i Zarządzanie 4/201730.03 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Finelog

Finelog sprawia, że logistyka przestaje ograniczać Twój biznes. Tam, gdzie większość ludzi widzi tylko problemy, my widzimy wyzwania i, co jeszcze ważniejsze, rozwiązania.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »