| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > Osiedle Pustułeczki na Ursynowie

Osiedle Pustułeczki na Ursynowie

Osiedle Pustułeczki na warszawskim Ursynowie zrealizowane zostało przez Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o. Cena za metr kwadratowy w inwestycji Osiedle Pustułeczki zaczyna się o 8785 zł brutto. Dostępne są mieszkania o powierzchniach od 47 m kw. do 160 m kw.

Osiedle Pustułeczki na warszawskim Ursynowie składa się z 18 apartamentów oraz 4 lokali typu studio położonych w 4 budynkach 3-kondygnacyjnych, zaprojektowanych na oddzielnych działkach, połączonych wspólnym garażem podziemnym z jednym wspólnym wjazdem od ulicy Makolągwy. Każdy z budynków ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Budynki wyposażone są w windy obsługujące wszystkie kondygnacje (od garażu do 2. piętra).

Osiedle Pustułeczki na warszawskim Ursynowie

Zobacz także: Premium Point na warszawskiej Białołęce

Dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców deweloper proponuje wybór 18 apartamentów o powierzchniach od 80 m kw. do 160 m kw. oraz 4 lokali typu studio o powierzchniach od 47 m kw. do 73 m kw., zaprojektowanych tak, by zapewnić maksimum wygody i funkcjonalności.

Mieszkania na parterze posiadają ogródki przydomowe o średniej powierzchni ok. 100 m kw. Dla każdego mieszkania zaprojektowano oddzielne pomieszczenie gospodarcze z kotłem c.o., znajdujące się na tym samym poziomie, co mieszkanie, dostępne z klatki schodowej. Wspólny teren zielony z małymi formami architektonicznymi i placem zabaw dla dzieci znajduje się wewnątrz osiedla, które będzie ogrodzone.

Zobacz także: Krasińskiego 41 na warszawskim Żoliborzu

Źródło: www.osiedlepustuleczki.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Finelog

Finelog sprawia, że logistyka przestaje ograniczać Twój biznes. Tam, gdzie większość ludzi widzi tylko problemy, my widzimy wyzwania i, co jeszcze ważniejsze, rozwiązania.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »