| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > „Rodzina na Swoim” – Kraków

„Rodzina na Swoim” – Kraków

„Rodzina na Swoim” nadal funkcjonuje na rynku pierwotnym w Krakowie, ale na mniejszą skalę. Wybór mieszkań w „Rodzinie na Swoim” w Krakowie został ograniczony przez limit ceny za metr kwadratowy o nieprzekraczalnej wartości 4406,50 zł. Sprawdź, gdzie jeszcze można kupić mieszkanie z dopłatą.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Śnieżka" rozpoczęła realizację zadania IV na osiedlu Złocień. Prace obejmują trzy wielorodzinne budynki mieszkalne oznaczone F, G, H. Znajdzie się w nich łącznie 226 mieszkań.

Realizacja pierwszego budynku – F – została rozpoczęta w kwietniu 2011 r., a zakończenie planowane jest na III kwartał 2012r. Realizacja drugiego budynku – G – została rozpoczęta w lipcu 2012 r., a zakończenie planowane jest na IV kwartał 2013 r.

Koszt budowy mieszkań w budynku – F – od 4300 do 4396 zł/m2 brutto.

Koszt budowy mieszkań w budynku – G – od 4104 do 4536 zł/m2 brutto.

Nowe budynki zaprojektowano jako ośmioklatkowe, z trzema piętrami, miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz parkingiem. Wokół terenu zabudowy zaprojektowano też ścieżkę rowerową, place zabaw, boisko do tenisa i dużo terenów zielonych.
W budynkach F, G, H znajdą się mieszkania o powierzchni:
23,5 m kw.–39,7 m kw.– 1-pokojowe;
36,3 m kw.–55,5 m kw.– 2-pokojowe;
48,4 m kw.–70,4 m kw.– 3-pokojowe.
Lokalizacja: Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Malachitowa.

Termin oddania: IV kwartał 2013.

Deweloper: Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka.

Źródło: www.sniezka.krakow.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – województwo dolnośląskie

Osiedle Solaris – to nowa nazwa inwestycji Nowe Kliny etap II. Nazwa nawiązuje do twórczości najwybitniejszego mieszkańca Klinów Borkowskich – Stanisława Lema, znanego na całym świecie pisarza, myśliciela i futurologa. Solaris to tytuł jednej z najsłynniejszych powieści literata, opowiadającej o próbie kontaktu z inteligencją pozaziemską. Książka doczekała się tłumaczeń na kilkadziesiąt języków oraz aż trzech adaptacji filmowych.

Drugim powodem, który wpłynął na decyzję i skłonił do wyboru nazwy Solaris, jest bezpośrednie sąsiedztwo ul. Galaktycznej, dzięki czemu nasze osiedle bardzo harmonijnie zaistnieje na mapie Klinów.
Osiedle Solaris znajduje się w południowej części Krakowa, w dynamicznie rozwijających się w ostatnich kilkunastu latach Klinach Zacisze. W ramach realizacji tego etapu powstaną cztery trzykondygnacyjne budynki. W budynkach B1, B2 i B3 znajdą się po 24 mieszkania, a w budynku B4 36 mieszkań – zarówno małe, jednopokojowe o powierzchni od 29 m. kw., jak i duże dwupoziomowe o powierzchni do 77 m kw.
Lokalizacja: Kraków, Podgórze, ul. Komuny Paryskiej

Termin oddania: II kwartał 2013.

Deweloper: Sol & Art Sp. z o.o.

Cena za metr kwadratowy: od 3900 zł brutto do 5000 zł brutto.

Powierzchnia od 36 m kw. do 78 m kw.

Źródło: www.solartdeweloper.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Wrocław: Psie Pole

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Tagetik

Tagetik, lider oprogramowania wspierającego procesy zarządzania efektywnością organizacji (ang. Corporate Performance Management), powstał we Włoszech (Toskania) w 1986 roku.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK