| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > „Rodzina na Swoim” – Zielona Góra

„Rodzina na Swoim” – Zielona Góra

Limit cenowy w Zielonej Górze w programie „Rodzina na Swoim” wynosi 3836,50 zł brutto. Z „Rodziny na Swoim” mogą korzystać zarówno rodziny, rodzice samotnie wychowujący dzieci, jak i single. Sprawdź, grze jeszcze można kupić mieszkanie z rządową dopłatą.

Inwestycja przy ul. Osiedle Śląskie to budynek 31-rodzinny z 11 garażami. Budynek 3-klatkowy, z czterema kondygnacjami nadziemnymi, podpiwniczony, kryty wentylowanym stropodachem płaskim. W poziomie piwnic znajdować się będą garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano 31 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 33,3 m kw. do 73,40 m kw. Każde mieszkanie posiada dużą loggię. Teren działki zagospodarowany zostanie przez chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe, plac zabaw. Budynek przyłączony został do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni.

Termin oddania: IV kwartał 2012.

Deweloper: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Cena za metr kwadratowy: od 3590 zł brutto do 3700 zł brutto.

Źródło: www.deweloper.pbozg.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Wrocław: Krzyki

Budynek 40-rodzinny z lokalem usługowym przy ul. Łukasiewicza 17A-D. Planowane są 4 bloki. Budowa pierwszego bloku została rozpoczęta w grudniu 2011 r. W pierwszym budynku mieszkalnym wielorodzinnym znajdować się będzie 40 mieszkań, 1 lokal usługowy oraz 13 garaży. Planowane zakończenie budowy do 31.12.2012 r.

Budynek 4-klatkowy, w poziomie piwnic znajdować się będą garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 32 m kw. do 83 m kw. Mieszkania można dostosować do potrzeb klienta (np. mieszkanie 2-pokojowe 52 m kw. z osobną kuchnią może być także mieszkaniem 3-pokojowym z aneksem kuchennym). Każde mieszkanie posiada duży balkon (o pow. ok. 5 m kw.). Teren działki zagospodarowany zostanie przez chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe. Budynek będzie miał własną kotłownię gazową.

Deweloper: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Cena za metr kwadratowy: od 3290 zł brutto do 3600 zł brutto.

Źródło: www.deweloper.pbozg.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Wrocław: Psie Pole

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Mieszkania na Osiedlu Jędrzychów
Mieszkania na Osiedlu Jędrzychów

Personel i Zarządzanie 4/201742.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Kotzian

Absolwentka Filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Zarządzania mediami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Tematyką HR i komunikacji zajmuje się od 2000 r., a od 2008 r. współpracuje z klientami w obszarze employer brandingu. Kieruje projektami badań wizerunku, w tym identyfikacji EVP, tworzy i realizuje strategie wizerunkowe dla dużych firm polskich i międzynarodowych. Wspiera procesy komunikacji w trakcie zmian organizacyjnych. W ramach Bernard Hodes Global Network współpracuje z ekspertami employer brandingu na całym świecie. Interesuje się różnymi obliczami różnorodności i prowadzi badania na temat wpływu diversity na wizerunek pracodawcy. Jest doświadczonym prelegentem, autorką wielu publikacji z dziedziny employer brandingu, komunikacji, HR i rynku pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »