| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > Osiedle RED Park w Poznaniu

Osiedle RED Park w Poznaniu

Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Wykonawcą 1. etapu budowy osiedla RED Park jest HENPOL.

Osiedle RED Park realizowane jest w poznańskiej dzielnicy Dębiec przy ul. 28 Czerwca 1956 w bezpośrednim sąsiedztwie parku. W pierwszym etapie projektu, który w całości finansowany jest przez PKO BP, powstanie 130 mieszkań. W sprzedaży dostępne są lokale o powierzchni od 30 do 56 mkw. w cenie od 5,1 tys. zł/mkw. W ofercie znajduje się także kilka większych mieszkań z dużymi tarasami, które usytuowane są na ostatnim piętrze w budynku. Część mieszkań spełnia warunki, które kwalifikują je do zaciągnięcia kredytów z dopłatą w ramach programu „Rodzina na Swoim”.

Deweloper oferuje klientom atrakcyjny system finansowania 15/85. Nabywcy wpłacają większość kwoty dopiero przed odbiorem kluczy do swoich mieszkań, w połowie 2013 roku. W trosce o zabezpieczenie interesów kupujących umowy przedwstępne podpisywane są w formie aktu notarialnego z promesą banku o wydzieleniu lokali z hipoteki bez obciążeń.      

Firma HENPOL, która została generalnym wykonawcą prac budowlanych kompleksu RED Park, prowadzi działalność od 1987 roku i specjalizuje się w realizacji inwestycji w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Dotychczas przeprowadziła kilkaset inwestycji na terenie całego kraju i zyskała dobrą opinię m.in. wśród firm deweloperskich, z którymi współpracowała. Dzięki własnemu, bogatemu parkowi maszynowemu i profesjonalnemu 700-osobowemu zespołowi pracowników, zapewnia kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego i ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo prowadzi również projekty wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe oraz roboty z zakresu budownictwa drogowego i mostowego. Posiada produkcję konstrukcji aluminiowych oraz własny skład i hurtownię materiałów budowlanych.

Zobacz także: Dolcan rozpoczął 2. etap budowy Ogrodów Ochota

Poznańskie osiedle RED Park to już kolejna inwestycja RED Real Estate Development prowadzona na polskim rynku. Deweloper buduje w Polsce od 2006 roku i dał się już poznać zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym jako solidna firma. Od kilku lat prowadzi w Warszawie wieloetapową inwestycję mieszkaniową obejmującą 450 mieszkań. Niedawno rozpoczęta została realizacja trzeciej już fazy budowy osiedla Alpha, które powstaje na warszawskich Skoroszach. Jednocześnie do użytkowania oddawane zostały mieszkania z drugiego etapu projektu, który został ukończony z półrocznym wyprzedzeniem, niż było to planowane.  

RED Real Estate Development przygotowuje również inwestycję we Wrocławiu. Podobnie jak w Poznaniu, projekt finansowany jest przez PKO BP. W pobliżu wrocławskiej Starówki, przy ulicy Kościuszki, powstaną postmodernistyczne soft lofty. Nowe budynki będą tworzyć spójną całość z dwoma odrestaurowanymi kamienicami. W inwestycji zostanie oddane do użytkowania prawie 17 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej i biurowej.

RED Real Estate Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk. Deweloper posiada szerokie doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu znaczących inwestycji na rynku międzynarodowym. Grupa zarządzająca firmą przeprowadzała wiele szeroko zakrojonych projektów budowlanych w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej. Realizowała wysokobudżetowe inwestycje komercyjne, a także prowadziła budowę hoteli i kompleksów mieszkaniowych. 

Zobacz także: 19. Dzielnica – mieszkania w centrum Warszawy: GALERIA

reklama

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. materiały prasowe
Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. materiały prasowe

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Jeleń

Kancelaria Radcy Prawnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »