| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > Inwestycja Nowy Grunwald w sprzedaży

Inwestycja Nowy Grunwald w sprzedaży


Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań inwestycji „Nowy Grunwald”. Docelowo będzie ona posiadać 668 lokali, 865 miejsc parkingowych w podziemnych garażach oraz sekcję biurowo-usługową.

Pierwszy etap projektu zakończy się na przełomie 2011 i 2012 roku. Wówczas Inwestor SJM Construction and Development Group wraz z Agencją Nieruchomości redNet24 oddadzą do użytku 128 mieszkań.

Projekt inwestycji przygotowany został przez poznańskie studio architektoniczne Ewy i Stanisława Sipińskich, a jego generalnym wykonawcą jest firma KARMAR. Kompleks mieszkaniowy mieści się w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej 59/61. Jego łączna powierzchnia wyniesie 51 tys. metrów kwadratowych. Docelowo znajdzie się w nim 668 lokali, 865 miejsc parkingowych w podziemnych garażach oraz sekcja biurowo-usługowa. Klienci będą mieli do dyspozycji mieszkania rozlokowane w czterech budynkach, o powierzchni od 34 do 136 metrów kwadratowych. Cena jednego metra kwadratowego mieszkania wyniesie od 6 tys. złotych brutto.

Zobacz także: Zakup mieszkanie na etapie dziury w ziemi

Lokalizacja, w której znajduje się inwestycja zapewnia dobrą komunikację z centrum miasta. W jej sąsiedztwie mieszczą się obiekty sportowe takie, jak stadion Lecha Poznań i Atlas Arena, a także tereny zielone, między innymi Ogród Botaniczny, Jezioro Rusałka, czy też Lasek Marceliński. Mieszkańcy będą mieli także łatwy dostęp do obiektów handlowo – usługowych oraz przychodni, szkół, bankomatów i innych ważnych miejsc, placówek i instytucji.

Zobacz także: Zakup mieszkania krok po kroku

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań inwestycji „Nowy Grunwald”. Docelowo będzie ona posiadać 668 lokali, 865 miejsc parkingowych w podziemnych garażach oraz sekcję biurowo-usługową
Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań inwestycji „Nowy Grunwald”. Docelowo będzie ona posiadać 668 lokali, 865 miejsc parkingowych w podziemnych garażach oraz sekcję biurowo-usługową

Monitor prawa pracy i ubezpieczeń189.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska to kancelaria radców prawnych specjalizująca się w obsłudze prawnej spraw z zakresu szeroko pojmowanej własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, własności przemysłowej, a także zagadnień dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie (nowe media).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »