| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Sypialnia > Meble > Jak zamówić szafę wnękową?

Jak zamówić szafę wnękową?

Szykując się do zamówienia szafy wnękowej powinniśmy określić jej wielkość, kolor, liczbę półek i szuflad a także miejsce, w którym się będzie znajdować. Warto także zastanowić się z jakiego materiału powinna zostać wykonana szafa wnękowa czy będzie do drewno, szkło czy może sklejka.

Zanim zamówimy szafę musimy określić miejsce, w którym będzie się ona znajdować i co będziemy w niej przechowywać. Inaczej zaprojektujemy szafę na garderobę, inaczej będzie wyglądać szafka w łazience czy w przedpokoju. 

W sypialni zastosujemy inny układ półek, szuflad, drążków czy koszy niż w łazience. Poza tym szafy w tych pomieszczeniach zostaną wykonane z innych materiałów.

Zobacz także: Jak zaprojektować wymarzoną sypialnię?

Poza wnętrzem szafy powinniśmy zwrócić uwagę także na profile, które swoim kolorem, i materiałem z którego zostały wykonane wraz z rodzajem frontów, nadają szafie odpowiedni styl i charakter. Profile dostępne na rynku różnią się między sobą kształtem oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. 

Każdy profil w połączeniu z frontem nadaje indywidualny charakter szafy – dodaje przedstawiciel firmy Indeco S.A.

Zobacz także: Nieoceniona wartość toaletki w sypialni

Zabierając się do zakupu szafy należy także wymierzyć miejsce, w którym będzie się ona znajdować. Jeśli nie wiemy jak to zrobić – możemy skorzystać z pomocy sprzedawcy. Wiele firm oferuje taką obsługę po wcześniejszym, telefonicznym umówienie się.

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Szykując się do zamówienia szafy wnękowej powinniśmy określić jej wielkość, kolor, liczbę półek i szuflad a także miejsce, w którym się będzie znajdować. Fot. materiały prasowe
Szykując się do zamówienia szafy wnękowej powinniśmy określić jej wielkość, kolor, liczbę półek i szuflad a także miejsce, w którym się będzie znajdować. Fot. materiały prasowe

Sprawozdawczość budżetowa. Nowe rozporządzenie z komentarzem49.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Edyta Bielak-Jomaa

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskała stopień doktora nauk prawnych i została zatrudniona w Katedrze Prawa Pracy WPiA UŁ na stanowisku adiunkta; do czasu powołania na stanowisko Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pełniła funkcję Kierownika Podyplomowych Studiów Ochrony Danych Osobowych WPiA UŁ oraz Kierownika Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją. Była wykładowcą z zakresu ochrony danych osobowych, prawa pracy i zagranicznych migracji zarobkowych. Pełniła funkcję opiekuna naukowego Międzywydziałowego Koła Studenckiego Praw Osób Niepełnosprawnych, prowadziła szkolenia w ramach działalności Międzynarodowej Fundacji Kobiet oraz cykl szkoleń organizowanych dla pracowników i pracodawców regionu „Różni, ale równi” dotyczących równego traktowania oraz zakazu dyskryminacji na rynku pracy. Jest autorką ponad 30 opracowań z zakresu prawa pracy, problematyki rynku pracy, oraz ochrony danych osobowych. Jej zainteresowania naukowe obejmują przede wszystkim problematykę ochrony dóbr osobistych pracowników i ochronę danych osobowych w zatrudnieniu. Jako pierwsza rozpoczęła badania nad ochroną danych osobowych bezrobotnych i poszukujących pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK