| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Porady internautów

Czy wiesz jak usunąć plamy po żelazku, rdzy, farbach?

Aktualizacja: 25.12.2010

Oto sposoby na pozbycie się tych uporczywych plam. »

Czy wiesz jak wprasować koszulę?

Aktualizacja: 06.10.2011

Prasowanie koszuli to istna mordęga dla tych, którzy nie wiedzą, jak to się robi. A jest to bardzo proste. Trzymaj się poniższych wskazówek i będzie ok. »

Czy wiesz jak pozbyć się soli z butów?

Aktualizacja: 05.10.2011

Zima sól zmieszana ze śniegiem i piaskiem brudzi buty i pozostawia na n białe smugi, które ciężko jest usunąć. Ten sposób usuwania zacieków z soli polecam, bo zeszłej naprawdę mi pomógł. »

Czy wiesz jak usunąć gumę do żucia z dywanu?

Aktualizacja: 05.10.2011

Odklejenie gumy do żucia - czy z ubrania, czy z dywanu - bywa wielkim wyzwaniem. Choć pozbycie się jej z ulubionego dywanu z salonu jest trudne, nie jest niemożliwe. »

Czy wiesz jak usunąć plamy potu z ubrań?

Aktualizacja: 05.10.2011

Plamy z potu i antyperspirantu szpecą ubrania a do te trudno je doprać. Znam jednak dobry sposób, żeby doprać te żółtawe zacieki z ubrań. Sposób w 100-procentach skuteczny więc polecam! »

Czy wiesz jak naprawić sznurowadła?

Aktualizacja: 05.10.2011

Jeżeli sznurowadło wystrzępiło się na końcach i nie możesz przewlec przez dziurki w bucie, wypróbuj ten łatwy i niewodny sposób. »

Czy wiesz jak wyczyścić buty z satyny?

Aktualizacja: 05.12.2011

Satynowe buty mają to do siebie, że wszelkie zabrudzenia trudno jest z nich usunąć. Nie wchodzą w grę żadne pasty i inne środki do czyszczenia butów, bo mogą zniszczyć delikatny materiał. Znam jednak skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń z satyny. Sposób sprawdza się szczególnie przy drobnych zabrudzeniach. »

Czy wiesz jak usunąć nadpalenia papierosem z mebli i tkanin?

Aktualizacja: 23.09.2011

Dziury wypalone przez żar z papierosa w większości przypadków da się usunąć, jednak wymagają radykalnych środków. Lekkie przypalenie mebli czy tkanin możesz usunąć całkowicie w prosty sposób. »

Czy wiesz jak pozbyć się plam ze smoły, smaru, sadzy, stearyny?

Aktualizacja: 25.12.2010

Te trudne plamy usuniesz stosując poniższe porady. »

Czy wiesz jak zwalczyć mole spożywcze?

Aktualizacja: 23.09.2011

Mole to małe,ale bardzo uciążliwe szkodniki będące koszmarem wielu gospodarstw domowych. Jeśli tylko zauważymy ich obecność, powinniśmy jak najszybciej je wytępić. Poniżej przedstawiłam kilka przydatnych wskazówek. »

Czy wiesz jak pozbyć się karaluchów?

Aktualizacja: 11.07.2011

Karaluchy są jednym z najbardziej nielubianych i nieproszonych szkodników w mieszkaniu. Gdy tylko się pojawią musimy je jak najszybciej usunąć, gdyż mogą być one nosicielami groźnych dla zdrowia pasożytów. Oto kilka wskazówek, jak skutecznie pozbyć się karaluchów. »

Czy wiesz jak czyścić złote łańcuszki i bransoletki?

Aktualizacja: 30.06.2011

Biżuterię ze złota można wyczyścić w roztworze ciepłej mydlanej wody z sodą i kilkoma kroplami amoniaku. »

Czy wiesz jak wędzić na grillu?

Aktualizacja: 28.04.2011

Wędzenie na grillu polega na pieczeniu mięsa w dymie i jeszcze mniejsze temperaturze niż przy grillowaniu metodą barbecue. Wędzić mięso można w łatwy sposób w zwykłym grillu węglowym o ile zrobisz to zgodnie z poniższymi wskazówkami. »

Czy wiesz jak grillować techniką pośrednią?

Aktualizacja: 27.04.2011

Grillowanie pośrednie polega na pieczeniu jedzenia obok źródła ciepła. Mięso umieszczamy nie bezpośrednio nad płomieniem, lecz lekko z boku. Oto kilka wskazówek, jak właściwie grillować metodą pośrednią. »

Czy wiesz jak dbać o opale?

Aktualizacja: 02.01.2011

Opale są bardzo wrażliwe i wymagają szczególnego traktowania. Oto najskuteczniejsze sposoby pielęgnacji opali. »

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Tarnowska

Radca prawny, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego w Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła aplikacje radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi i uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i podatkowym. Doradza w zakresie szeroko pojętego prawa handlowego, cywilnego oraz podatkowego, m.in. w procesach przekształcenia i łączenia spółek. Posiada doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek, w tym podmiotów notowanych na rynku papierów wartościowych. Reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach przed sądami i organami administracji publicznej. Zajmuje się bieżącą obsługą prawno-podatkową klientów. Koordynuje pracę doświadczonego zespołu prawników, specjalizujących się w doradztwie prawnym oraz podatkowym, prowadzonym na rzecz klientów Kancelarii.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK