| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Porady internautów

Czy wiesz jak odetkać zatkany zlew?

Aktualizacja: 23.09.2011

Zlew w kuchni zatyka się często na skutek nagromadzenia się w odpływie resztek jedzenia. Nie musisz być jednak złotą rączką, żeby go odetkać. Jak odetkać zatkany zlew - tłumaczę krok po kroku. »

Czy wiesz jak usunąć pęcherze z tapety?

Aktualizacja: 23.09.2011

Najczęstszym błędem podczas tapetowania ścian jest nieodpowiednie przygotowanie podłoża, przesiąknięcie tapety klejem lub zły dobór kleju do tapety. Często skutkuje to powstawaniem pod tapetą pęcherzy. Zobacz jak najprościej wygładzić tapetę. »

Czy wiesz jak wyrównać betonowa podłogę?

Aktualizacja: 23.09.2011

Aby móc położyć wykładzinę, musisz najpierw wyrównać posadzkę. Jak uzyskać idealnie gładka podłogę z betonu? Zrób to tak jak poniżej. »

Czy wiesz co zrobić gdy wysiądzie prąd?

Aktualizacja: 23.09.2011

Świeciło, grało i nagle zgasło. Zastanawiasz się zaraz dlaczego nie ma prądu. Zazwyczaj jest to przerwa w dostawie energii zaplanowana przez zakład energetyczny, jednak zawsze trzeba sprawdzić czy przyczyna nie leży u nas w domu. Oto co należy zrobić gdy nagle zabraknie prądu. »

Czy wiesz jak usunąć plamy ze ścian?

Aktualizacja: 23.09.2011

Plamy mogą pojawić się zarówno na starych jaki i na nowych murach. Na świeżo o tynkowanych ścianach pojawia się często biały nalot przypominający sól. Na starych murach natomiast można łatwo zauważyć plamy powstałe na skutek zawilgocenia. Jak pozbyć się tych paskudnych zabrudzeń ze ścian? »

Czy wiesz jak wyciszyć domową instalację wodociągową?

Aktualizacja: 23.09.2011

Czasami rury instalacji wodociągowej wydają dudniące dźwięki, które mogą irytować domowników. Powstają one na skutek zatrzymania i ponownego uwolnienia strumienia przepływającej wody lub źle zamocowanych odcinków rur. Poniższe wskazówki pomogą ci pozbyć się hałasu z instalacji wodociągowej. »

Czy wiesz jak usunąć rdzę z żelaznych i stalowych przedmiotów?

Aktualizacja: 09.07.2014

Rdza jest efektem korozji żelaznych i stalowych przedmiotów zachodzącej pod wpływem chemicznej i elektrochemicznej reakcji materiału z otaczającym środowiskiem. Rudawy nalot na rurach, ogrodzeniu, okuciach ławek, tralkach, słupkach i śrubach wygląda nieestetycznie i co najgorsze – w porę nie usunięte trawi żelazne przedmioty całkowicie. Tych kilka sprawdzonych sposobów pomoże ci wygrać walkę z rdzą. »

Czy wiesz jak wymienić deskę w podłodze?

Aktualizacja: 23.09.2011

Zniszczone fragmenty deski w podłodze należy wymieniać tak, żeby całe drewno było zdrowe i niepopękane. Nie jest to łatwe, ale z moją pomocą uda ci się wymienić deskę w podłodze bez problemu. »

Czy wiesz jak pozbyć się szpar w podłodze powstałych na skutek kurczenia się desek?

Aktualizacja: 23.09.2011

Deski podłogowe pod wpływem ciepła kurczą się i powstają między nimi szczeliny. Nie wielkie szpary możesz zlikwidować na kilka sprawdzonych sposobów. »

Czy wiesz jak naprawić skrzypiącą podłogę?

Aktualizacja: 23.09.2011

Denerwuje cię skrzypiąca podłoga? Są dwa sposoby na pozbycie się problemu. »

Czy wiesz jak wymienić korki?

Aktualizacja: 23.09.2011

Korek czyli bezpiecznik przepala się gdy w obwodzie elektrycznym dzieje się coś złego, odcinając tym samym dopływ prądu. Oto jak należy wymieniać bezpieczniki i jak nie dopuścić do częstego ich przepalania. »

Czy wiesz jak przykleić nogi do krzesła?

Aktualizacja: 23.09.2011

Jeśli wybiła się noga od Twojego krzesła nie musisz od razu kupować nowego. Wystarczy poświęcić trochę czasu. »

Czy wiesz jak zreperować małe dziurki w drewnie?

Aktualizacja: 23.09.2011

Przypadkowo zrobionego otworu w drewnianych meblach można łatwo się pozbyć. »

Czy wiesz jak umocować luźną śrubę od zawiasu?

Aktualizacja: 23.09.2011

Chcesz z powrotem umocować zawiasy i drzwi, które zostały zdjęte podczas malowania? Niestety śruba od zawiasu kręci się, nie natrafiając na opór? Oto, jak możesz sobie poradzić z tym problemem. »

Czy wiesz jak zamalować pęknięcia na meblach?

Aktualizacja: 23.09.2011

Farba, którą chcesz zamalować rysy na meblach może nie mieć dokładnie takiego samego koloru, zwłaszcza, jeśli meble są wyblakłe lub zabrudzone. Zamiast ryzykować kolorystyczną wpadką, skorzystaj z mojego sposobu. »

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Gekko Taxens

Jesteśmy zespołem konsultantów biznesowych, czołowych ekspertów w swoich dziedzinach. Specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie podatkowym, prawnym oraz consultingu operacyjnym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK